Skocz do zawartości

[Wyprawa] beskid niski, bieszczady


detonator

Rekomendowane odpowiedzi

Mapy compasu już mam zakupione a co do parków to w niskim jest tylko Magurski Park Narodowy ale tam bez problemu przejedziemy:)

Gorzej z Bieszczadzkim Parkiem Narodowym, tak trzeba będzie zaplanować trasę alternatywną albo poprostu zaryzykować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panda131 jak napisałem na samym początku tematu, trasa przebiega czerwonym szlakiem przez Bieszczady i Beskid Niski.

Nie mamy w planach Przemyśla :)

na razie ustalona liczba uczestników to cztery osoby. Z każda chce się spotkać przed wyprawą i ustalić szczegóły dotyczące planu trasy, noclegów oraz podziału sprzętu i wyposażenia, które zabieramy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Wyprawa nie udała się za bardzo. Ciągłe problemy ze sprzętem beblaka spowodowały, że po dwóch dniach wyprawa została zakończona.

Oto mała relacja:

http://picasaweb.google.pl/detonator1984/BeskidNiskiZadaOfiar#

 

Jeśli są jacyś chętni to zapraszam, bo wycieczkę chce powtórzyć jeszcze raz w sierpniu ( termin dowolny )

Chce tylko zaznaczyć, że na taką wyprawę najlepiej mieć rower odpowiedni do takich wypadów.

Dobrze by było, gdyby zainteresowani posiadali już jakieś doświadczenie w tego typu wypadach jak i posiadali odpowiedni ekwipunek ;)

Czekam na propozycje, jak pisałem wyżej- termin dowolny :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...