Skocz do zawartości

Gary Fisher MTB Club !!!


Gość BikerFG

Rekomendowane odpowiedzi

Może to dziwnie zabrzmi... ale z tego co widzę opłaca się łamać ramy GFa ;) Choć nie ukrywam że nie chciałbym złamać swojej :) W swoim GF Wahoo wprowadziłem już "kilka" zmian... w tym m.in. mostek WCS 110mm ustawiony na minus... nie wiem czy to było dobre posunięcie, na razie nie mogę się do tego przyzwyczaić ale zobaczymy jak zrobię więcej km. Jeśli to nie zda egzaminu to będę zmuszony zamienić się z kimś na krótszy mostek. Rzucę wam fotki <_< Co sądzicie?

 

061808172841ug2.th.jpg

 

061808172901zh8.th.jpg

 

061808173046ft7.th.jpg

 

 

 

Jeszcze doszedł tylni LX no i mostek poszedł na samą górę (aż 5cm podkładek)... szukam optymalnego ustawienia. Teraz jeszcze chcę kupić sztycę bez setbacka żeby trochę "zbliżyć" się do mostka i zniwelować to 110mm. Może przy okazji trochę dociążę przód. Z innych zmian... jak widać siodełko na SKN (na razie średnio wygodne :/), przerzutka przód na XT, opony na Conti Travel Contact (lepsze na szosie, w teren mam oryginalne Bontragery :D), manetki na Deore, hamulce na SD7, kierownica na Truvativ Team, gripy i rogi Scott (po taniemu wyrwałem), łańcuch i kaseta LX (przejście na 9 rzędów)... Chyba tyle :P Każdej opinii wysłucham :blink:

 

Pozdrawiam

Arek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Jak Wam się podobają rowerki z nowej kolekcji GF?? Ramy jakby trochę "Speca" przypominają.

 

Ano przypominają Speca, Kellysa, Gianta, Konę. To już chyba taki nowy trend żeby wyginać rury zdaje się Giant Trance jest rowerem w którym nie ma ani jednej prostej rury. Kony mają wygiętą górną rurę (większy przekrok), Spece, Kellysy dolną. Ze zdjęć wynika, że zlikwidowano również wysoki komin, bo ramy pękały u jego nasady. Ciekawe kiedy pojawią się w Polsce te rowery, bo to taka nowość w środku sezonu (coś tak jak Ghosty midseason) i jak się na tym jeździ.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W nawiązaniu do mojego postu o złamanej ramie - jutro odbieram GF z nową ramką.

Musiałem długo czekać bo nowa leciała z USA. Jako zadośćuczynienie strat moralnych przyszła czrwoana rama BIG SUR.

Jestem zachwycony. Jutro popołudniu pierwsza jazda.

GF POWER Pozdro

 

 

 

Kupiłem rower w tym samym sklepie, co ty ;] - Deręgowski - Olsztyn :D. Co do tej gwarancji, to gościu ze sklepu mówił, że jeszcze nikt nie reklamował ramy :D (a kupiłem rower niedawno :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam towarzystwo adoracji GF!

Od ponad roku śmigam Wahoo, u którego praktycznie oprócz ramy, korby (w przyszłym roku zmiana) i kół nic fabrycznego nie zostało :)

Po zmianie na lx w maju, dzisiaj wstawiłem xt na tył (nie byłoby tej zmiany gdyby nie gleba i urwany łańcuch ;)

Niestety dziś w serwisie okazało się także że hak jest do wymiany, a w "pięknych" Kielcach niestety trudno coś takiego dostać. jeżeli więc ktoś z was miałby namiar na jakiś sklep internetowy który ma w ofercie takie cuś to proszę o kontakt.

 

A co do nowej kolekcji GF na 2009:

Dziwnie nieco wyglądają te ramki...

Za to malowanie super

Ciekawe dlaczego w hardtailach nie ma żadnego carbonu (przecież już chyba wszyscy mają....)

No i dlaczego ubywa rowerów na lepszych ramach (platinum)?!

Aha, rozwalają mnie sugerowane ceny na amerykański rynek

Ciekawe także jak będą podchodzili do gwarancji starszych ram jak będą tylko ramki G2. Z tego co widać to amortyzacja jest we wszystkich "custom made for G2"

 

pozdrawiam

Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...