Skocz do zawartości

TrekBikeClub !!!


kacu

Rekomendowane odpowiedzi

No nie... to ja musiałem na składki zbierać złom i jeszcze straszono mnie...łysymi :twisted: a teraz władze fundują "młodym"....

Zajawa dostaniesz pokój numer 5 widok na morze ,łożko wodne,kino domowe,łazienka własna taki standartowy pokój :) Pyootr pokój tuż obok numer 6 wyposażenie to samo

To ja jako pierwszy sekretarz i przedstawiciel ludu rowerowego miast i wsi ogłaszam jesień ludów....sztyce w dłoń i wpierod....oj będzie się działo... rzeźnia... masarnia hehehe :dev2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robi spokojnie :) nietak ostro :) jak chcesz to wpadnij ze spiworem (bez skojazen jestem hetero) do pokoju 5 i jakos sie zmiescimy :D a potem na drugi dzien pujdziesz do kolegi do pokoju 6 i jakos to bedzie bo sztyca droga rzecz i szkoda zeby sie popsula:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a prezes na hawajach

Wiedział kiedy i gdzie uciekać...teraz ciężko będzie proletariatowi dorwać prezesa...chyba, że na rowerach wodnych :roll:

Robi władza przyznaje się do błędu ,pomineliśmy cię za co serdecznie przepraszamy .Oczywiście dostniesz pokój z takim samym wyposażeniem jak pozostali

Trzeba było tak od razu 8) chłopaki już odwołani ( w ostatniej chwili-jak wiesz tu w Olsztynie potrafią 800 km zrobić w 24 godz. ;-) ) z trasy na Żory. Na dziś zadowolę się apartamentem w hotelu, który na forum reklamuje "jurasek" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nastąpiło pewne nieporozumienie :wink: Jak wiesz pełnię funkcje przydzieloną przez tow.Bizona...

Robi zostajesz pierwszym sekretarzem klubu Trek

i po ostatnich wydarzeniach (skostnienie władzy, chaos organizacyjny-miesiącami brak postów, nadużycia finansowe-prywatne wycieczki na Hawaje prezesa i finansowanie pobytów hotelowych dla tzw.młodych ) spowodowało poruszenie wśród "zdrowej" części klubowiczów.Mieliśmy tu na szczytach władzy małą wymianę poglądów...emotka_0234.gif zakończona samokrytyką

Robi władza przyznaje się do błędu ,pomineliśmy cię za co serdecznie przepraszamy

i odpowiednim zadośćuczynieniem 8)

Oczywiście dostaniesz pokój...i... wszytstko na koszt klubu

Tak więc wszystko wróciło no normy 8) a kolega może spać spokojnie (można już wyjąć sztycę spod poduszki) ;-) :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
To oczywiste że masz pokój w końcu jakby nie było zansz osobiście skrabnika  :mrgreen:

Nie ma jak osobiste układy z elitą :P

 

Czuję, że hotel będzie zablokowany w całości aż do wiosny przez "brać" Trekowców  :grin:. A co się będzie działo..... :shock:  :)  :oops:  8)  :mrgreen:

Oj będzie będzie :twisted: tylko trochę trzeba uważać, żeby na wiosne się nie okazało że nie jestesmy już zdolni do jazdy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba uważać, żeby na wiosne się nie okazało że nie jestesmy już zdolni do jazdy

Chodzi o kondycję czy to, że rowery zostaną spieniężone na trunki i.... :roll: "hostessy"? Ale nic to zawsze można przerzucic się na biegi przełajowe...jakieś trampki każdy ma :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...