Skocz do zawartości

[rowerek stacjonarny] Prezent dla starszej osoby


Rekomendowane odpowiedzi

Zakładam ten temat, bo szukam odpowiedniego sprzętu pod choinkę dla dziadka.

Zdaję sobie sprawę, że tutaj pewnie nikt/mało osób takich używa.

W moim mieście jest parę sportowych, m.in. Decathlon, InterSport, szukałem tam, ale zapytać nie zawadzi :D

 

Sprawa przedstawia się następująco, budżet to circa 500 zł, dziadek waży 90 kg (przypuszczam więc, że to nie będzie stanowić problemu).

Rowerek zalecają lekarze na stawy, krążenie etc. więc postanowiliśmy takowy sprezentować dziadkowi.

Nie mam zielonego pojęcia jak chodzi o taki sprzęt, na forum szukałem, ale niewiele z tego wynika.

Nie musi to być od razu jakiś kosmiczny poziom jak na siłowniach, bo też nie o to tu idzie, po prostu, dziadek ma się nie nudzić.

 

Czy w tej cenie można znaleźć odpowiedni rowerek, może ktoś z Was używa akurat podobnego albo też ma taki problem? :)

Wszelkie odpowiedzi mile widziane :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Mam takie cos w domu i powiem ze jazda na tym to srednia przyemnosć jak dlamnie. dziwnie sie jeździ. Lepiej by było jak by dziadek siadł na prawdziwy rower na rolki - trenażer. Co prawda to wymaga wprawy ale chyba da lepsze efekty.

 

U mnie kazdy o tym zapomniał i sie kurzy w domu a nie o to chodzi. Oczywiście najlepiej by było przetestowa oba rozwiązania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...