Skocz do zawartości

[Rower] Giant XTC 2010 by Sorc


Sorcerer

Rekomendowane odpowiedzi

Sigma 1606 :down:

 

1609L , nowy model na 2010 :) Min. auto start/stop oraz czujnik temperatury i mozliwosc podpiecia do kompa.

Dokladnie ten Sigma 1609L

 

Byc moze wpadka z sigma to wcale nie wpadka, bo przed tranzakcja bylo umowione ze dopiero musza sciagnac i byc moze zdecydowali sie wyslac czesc teraz, czesc pozniej. Jutro sie dowiemy i przy okazji wagi RoRo 2.1 i 2.25.

 

Chris moglbys mi podrzucic wiecej info na temat DA7900 + gorny ciag i jakies konkretne linki co sklepow po adapter etc.? Net wreszcie mam, ale czasu niewiele. Kurier popsul mi wieczor bo akurat mialem zrobic ksiegowosc za caly miesiac :)

 

Gripy X.0 tak 'twardo' pracuja w gore przelozen? Czy to tylko taki efekt na sucho.

 

Rogi Con-Tec maja mala srednice i sa raczej na mala łapke jak moja. Przy wiekszej dloni nie wiem czy byloby tak fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa z licznikiem wyjasniona, maja doslac bo obecnie nie ma nigdzie w hurtowniach, troche brak informacji wczesniej, ale w sumie nie mam pretensji.

 

Wiecej info na temat wag opon pozniej bo dostawa ma byc na dniach.

Z kolei jesli ktos chcialby X.9 tył medium 2010 to moge wziac wiecej jak jednak sztuke, sprzedam po kosztach 249zl, odbior osobisty W-wa/Lublin i okolice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja od p. Formickiego odnosnie wagi opon.

 

Na razie mam tylko info o RoRo 2.1 Evo

 

"Witam przesylam wagi opon

Rocket Ron evo 2,1 433g , 431g i 444g

pozdrawiam"

 

Ciekawie nie jest ;)

 

A teraz najlepsze.

Jechalem dzis rano do pracy i tak se cos dumalem o kasecie SLXa R3 i w tym momencie skapnalem sie ze razem z cala paczka nie doszla do mnie takze kaseta XT oprocz licznika ;)

Nie ma to jak byc kompletnie zniszczonym po 2 tygodniach pracy i zastanawiac sie gdzie licznik odwracajac moja uwage od kasety... zobaczymy co da sie zrobic w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę, Schwalbe nawet się stara produkować opony w normie ;) Nie wiem czy zauważyliście, ale od tego sezonu waga Rocket Ronów na stronie Schwalbasa wzrosła z 410g na 430g. Także o egz. poniżej 400g chyba nie ma co marzyć.

 

Zobaczymy czy podobna sytuacja jest z Roro performance (oby nie ;)), za to chyba mamy nowy rekord RR w kraju-raju, 409g czyli 11% mniej niż waga deklarowana...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Geax, podobnie jak schwalbe zmienił wagę mezcali i teraz jest 460g/1.9" i 500g/2.1" także trzyma wagę :D No ale zobaczymy jak się sprawują...

 

mlodyasg, rozumiem, że jesteś ich użytkownikiem, mógłbyś zmierzyć szerokość samego balona, oraz szerokość z klockami? Będę wdzieczny :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amor doszedl od Chrisa. Zdjecia moze wrzuce pozniej albo na dniach.

 

Jak zadzwonilem do formickiego to sie wcale nie zdziwili ze czegos moglo brakowac, na spokojnie zalatwimy sprawe bo nie bardzo mam ochote byc 159zl w plecy :icon_mrgreen:

 

 

A moze mi sie odmieni - eh te malowanie, 2k w ta w czy w tamta ... ale dziewczyna to mnie zabije :verymad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety dla ww te prowadzenie linek jest nieszczesciem.

Potrzebuje wiecej pancerza i konieczny jest adapter do drogowej przedniej przerzutki.

 

Przy XTC byloby podobnie wiec nie jest zle.

Jest inne pytanie bo z tego co wczoraj gdzies wyczytalem Maxari ma zmienne przekroje rur przy laczeniach i z tego co wyczytalem to Top Swinga nie da sie zainstalowac, ale z tego co widze DA7900 jest downswingiem, ale jakis tam znak zapytania pozostaje czy przypadkiem nie bedzie na styk albo gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro bedzie bardzo ciekawy dzien, bedzie mala konfrontacja w sprawie skradzionej contessy.

 

http://allegro.pl/item893942557_rama_scott_contessa_40_s.html

Teoretycznie mowa o ramie od 40. Zero zdjec, lokalizacja bliska Lublinowi wiec kto wie.

Dane kontaktowe zdobylem swoimi sciezkami, bo panowie odmowili wspolpracy przez maila :laugh: Internet to potezna rzecz w dobrych rekach :devil:

 

Zaczyna sie robic blog ;)

 

Ale wiecie co, jakbym juz chyba mial wydac te 3-4k na rame, to juz chyba zainwestowalbym jednak w fulla, bo jednak mam ochote rowniez zwiedzic pare ladnych zakatkow rowerem, a full pokroju anthema/sparka dalby mi duzo wieksza swobode i wygode przy niewielkich stratach wagowych, jak i walorach wyscigowych.

 

Naprawde jak ogladam wypady z alp rowerem to az mnie sciska ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Houston we have a problem. A dokladniej z mimi i-link.

 

- Mimi I-link bedzie dostepny w polsce dopiero po wakacjach.

- na Jpracing sa tylko czarne/srebrne do wyboru, napisalem i zobaczymy czy beda mieli przed wakacjami. Cos czuje ze moze byc krucho z dostepnoscia.

- Nie ma bialych, sa za to niebieskie - co jest ok, ale w przyszlosci przydaloby sie dobrac niebieskie przewody do hampli co juz jest ciezsze do spelnienia. Chociaz Alligator ma w ofercie to nie moge znalezc porownania koloru przewodu do i-linka.

- Tak wiec chyba lepszym rozwiazaniem byloby dobrac srebrne przewody lub nudne czarne.

- Lub wymieszac białe hydrauiliki + srebrne/niebieskie mechaniki.

 

Ewentualnie zawsze mozna przebolec i jechac na zwyklych pancerzach za pare zlotych przez jakis czas... Jakies w miare przyzwoite i niekoniecznie drogie zastepstwo w tej materii? Juz waga nie wazna... nie chce bulic 2x po 200zł+ zeby tylko kable wymienic.

 

Zaciski bolt-ony niebieskie w drodze z linka Miskova

 

Co do konfrontacji, wszystko poszlo w/g planu jednak nie, to nie ta rama i starszy rocznik. Szukamy dalej dziada :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...