Skocz do zawartości

[8282,9g] Pronghorn XC SW Race by 1415chris


1415chris

Rekomendowane odpowiedzi

Klamki tez beda karbonowe, sprzedaje je gosc z mtbr 'eliflap'.

 

Mocowanie klamek, te w de np R2-bike kosztuja troche chora kase, rozmawiam z kilkom polskimi magikami od karbonu. Jarek luxtech robil juz cos takiego, wiec ma juz forme ale jakos ciezko sie z nim dogadac.

Jak bedziesz chetny to daj znac, jest juz nas kilku.

 

Hak, jak pisalem, w specu mialem alu 4 sezony i bylo ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bedzie wiecej szczegolow to dam znac.

 

Nie no z klamkami nie jest az tak zle ponizej 300 za komplet :)

 

Jak karbon to moze reynoldsy, szprychy jak nie chcesz eksperymentowac z ti to wybor jest prosty sapim cx-ray lub dt aerolite, piasty tune, macki o dt nie wspominam bo w takim zestawie to nie wypada ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość R3surrection

uważam że z tym hakiem lekki bezsens bo on w jakimś celu jest z miękkiego alu :)

MAKO nie rób siary xD Poznań, miodowa, rybczyński ma tune :P

Edytowane przez R3surrection
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jestem z nim w kontaktcie, jeszcze nie kupowalem bo bede bral jeszcze jedna rzecz u niego ktora teraz jest out of stock, pod koniec stycznia.

 

Kolka tune to tylko piasty, obrecze w wiekszosci to ztr i podobnie szprychy sapimy xc-ray.

 

Moj zestaw tez jest od Tuna, sa bardzo dobrze zaplecione + gwarancja na calosc.

 

uważam że z tym hakiem lekki bezsens bo on w jakimś celu jest z miękkiego alu

w jakim celu?

a tak poza tym to alu byl w specu w tej ramie jest stal...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

king/kong, ztr olympic, sapim cx-ray, tasma stana i wetyle 1388g.

 

Duza zgadywank sa szprychy i obrecze, piasty mniej wiecej trzymaja wage chociaz i tutaj mozna znalezc kilka gramow. Przy selekcji tych samych komponentow mozna miec zestaw ok 30-40g lzejszy, moj na papierze mial 1358g

 

Jak sie bedziesz decydowal na tune to mozesz wziasc princess ok 30g lzej, na przodzie spoko da rade.

Tyl kong superschaft tu jakies 15g lzej.

 

Obrecze alpine 330g moze przy selekcji nieco mniej i masz ponizej 1300g sztywne kola.

Reynoldsami sie nie interesowalem wiec nic na ich temat nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mako7 ja nie skladam nowych kolek, te co mam jeszcze brody sie nie dorobily czerwiec 09, a i waga jak dla mnie jest ok: obrecze, szprychy, piasty, tasma stana i wentyle 1388g

 

tobo za nim tam sie cos wytrze....

 

Nie wiem czy wspominalem, formula juz nie produkuje magnezowych klamek, tylko alu (ciezsze) i opcja karbon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...