Skocz do zawartości

[rama]500-700zł


Wawrus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Szukam ramy w przedziale cenowym 500-700zł.

Kryteria doboru:

- rura podsiodłowa na sztyce 31,6mm

- wielkość 17" lub 18"

- waga ok 1900g lub mniej

Geometria pod amortyzator 100mm. Waże 80kg i mam 177cm.

Najlepiej by było gdyby prowadzenie linek było na górnej rurze dołem.

Jeżdżę turystycznie, nie startuje w maratonach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę droższa, ale można wybrać kolor i naklejki oraz czy ma mieć piwoty czy nie, wymiaray /waga wg. życzenia, wg. mnie rozmiar 19" do jazdy o jakiej piszesz był by lepszy.

http://www.bike-x-perts.com/product_info.php/products_id/244331

Rulez bardzo fajna ramka tylko czy do dostania w Polsce, czy trzeba z Niemiec sprowadzać?

A co do Poison'ów to mi się nie podobają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o tej ramie?

http://bikecenter.pl/index.php?p3382,cube-analog-white-candy-green-rama-16-cali

Dobra marka, wzmacniana główka, cena w miarę, wagą co prawda nie grzeszy ale ujdzie w tłoku.

Wkurzają mnie tylko te otwory na bagażnik.

No i jest montowana do rowerów za 2000zł. Inne w tym przedziale cenowym często są montowane w droższych rowerach.

Może to o czymś świadczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rulez możesz napisaccoś o tej ramie? Jak z trwalością, czy częsi zamienne można łatwo dostać(hak przerzutki)? przyjme kazdą porcję informacji, bo mój niemiecki jest na poziomie- 1 :D

do cięższego XC też się nada?

 

A co powiedzielibyście o takich ramkach;

 

Lapierre tecnic 400

No saint Angel

Merida TFS 900

 

Wszystkie ramy maja podobną masę (1600g Angel : 1900g Merida) podobna geometria dla rozmiaru 18,no moze jedynie Angel jest trochę "krótki" Wszystkie ramki mozna dostac za podobna cenę 700 zł. Jestem na etapie zakupu ramy do cięższego XC i nie wiem co wybrać.

 

Najbardziej skłaniałbym sie w stronę Lapierre. To dobry wybór? A moze jakis inny model? jestem bardzo otwarty na zakup "egzotycznej" ramki, bo kolejny Accent, Merida, Kross na szlaku to bedzie przegięcie.

 

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...