Skocz do zawartości

[rower] mtb w granicach 600-700zł


biszkupp

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Może najpierw powiem czego wymagam. Jestem 14 latkiem i bardzo lubię jeździć na rowerze. Aktualnie posiadam starego authora który trochę się już rozpada.

Lubię przejażdżki w granicach 40-50 km. Jeżdżę 4-5 razy w tygodniu. Jeżdżę głównie po drogach asfaltowych oraz czasami po lesie, po niewielkich nierównościach.

Szukam taniego roweru, bo niestety nie mam funduszy na coś "poRZądnego". Zastanawiałem się nad krossem hexagon v3 oraz arkusem vip 5.0. Poważniej myślałem jednak nad krossem.

Który polecacie ?

A może jeszcze jakiś zaproponujecie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki to jest Author i co mu konkretnie dolega? W budżecie, który określiłeś nie poszalejesz z zakupem nowego roweru, być może lepszym pomysłem byłoby doprowadzenie do porządku Authora albo kupno roweru używanego z trochę wyższej półki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te używki, co podał kolega powyżej, są ok.

Jednak jeśli wolisz coś nowego, porozglądaj się za Hexagonami V5 lub V4. Są lepsze osprzętowo niż V3 a cena w sumie jest niewiele wyższa.

Ew. na alledrogo można znaleźć rowerki złożone na ramie Levela A4/A4/A6 i na osprzęcie Shimano Acera + SrSuntour XCM/XCT - można je wyrwać za te 700zł. Nie jest to mistrzostwo świata, ale rama w nich jest "agresywniejsza", w Hexie jest wygodniejsza zaś. Ale to w moim odczuciu - jeździłem na obu :)

A to chyba lepsze niż inwestowanie 400zł na nowy "rower" full 5 półkowy amor + kosmiczne 18 przerzutek tourney lub saiguan :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wheeler - ten jest dość przyzwoity - w sumie ulvgar podsunął dobry pomysł - wysokiej klasy rower używany chyba będzie faktycznie lepszy niż nowy niższej :P

 

Dużo nowszy Accent

Dość fajny ;)

W sumie to i ten jest dość przyzwoity Cube

Dość dziwny, ale dobrze wyposażony Giant

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym polecał tego Cubę, co to kolega wyżej wkleił linka na allegro doń. Fajny sprzęt, hamulce hydrauliczne (pozostałe chyba fałki). Widać, że komuś zależy na szybkiej i taniej sprzedaży. Trzeba tylko zapoznać się z jego stanem technicznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...