Skocz do zawartości

[kierownica, mostek, sztyca] pełen komplet


Wawrus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zamierzam kupić sztycę, mostek i kierownicę. Ważne jest aby wszytko było w 1 komplecie (chodzi o estetykę)

Warunki:

-sztyca 31,2 lub 31,4mm na 400mm ewentualnie 350

-mostek 25,4mm na 100/110mm kąt nie więcej niż 10 stopni

-kierownica:

-jeśli gięta (ta najchętniej) to wiadomo że 25,4 w granicach 630-660mm

-jeśli prosta to jak najszersza

Cena za komplet około 400zł

Proszę o porady.

Waga nie jest priorytetem.

Zastanawiałem się nad Boplightem ale oni nie mają takich grubych sztyc, z Accenta ciężko też komplet uzbierać, Race Face i Ritchey są dość drogie. Może coś z Truvativa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos ci znajde tylko sie sprecyzuj do jakiego to roweru i dokladne dane mostku kiery i sztycy a nie to albo to sztyca juz mniejszy problem.Kiera i mostek to juz powazna sprawa nawet głupi 1cm zmieni ci pozycje na rowerze i wygode jazdy.Najlepiej kupowac mostki 2 stronne ze mozesz miec na plusie i na minusie....

Wiec jaka kiera prosta i mostek????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BOPLIGHT

Kiera: Mój odnośnik

Mostek: Mój odnośnik

Sztyca: --- Mozna jakas lekka i tania sztyce firmy PRO dorwac :P Jak nie chce bawic ci sie w redukcje za set mostek+kiera wyjdzie ok 210zł

Ritchey WCS

Mostek: Mój odnośnik

Kiera: Mój odnośnik

Sztyca: Mój odnośnik

W tym przypadku wyjdzie ponad 430zł wiec 2 razy tyle co w przypadku boplight'a czy jest sens doplacac??.....moim zdaniem nie

I za te 2oozł masz nowa XT przerzutke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy sztyce WCS mają rozmiar 31,4? Z tego co szukałem to albo 27,2 lub 31,6.

Zdecydowanie wolę kierownicę giętą, ale jeśli zestaw mi się spodoba to jestem gotów przesiąść się na prostą. Najgorszy problem jest ze sztycą, a co do geometrii to do wszystkiego da się przyzwyczaić i ten 1cm nie wiele mi zmienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...