Skocz do zawartości

[ranking] ulubione dźwięki wydobywające się z roweru :)


Rekomendowane odpowiedzi

Niezły spam. Każdy przepisuje to co przeczytał linijkę wyżej ;] Jeśli dodamy do przyjemności emocje to wyobraźcie sobie jak łaskocze dźwięk łamiącej się kierownicy, pękającej piasty, obracającego siodełka w sztycy na maksymalnym zapięciu i dźwięk echa oddalającego się roweru "spadając" ze Stożka czując że wydane pieniądze na kask wreszcie się opłaciły. Z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że to przyjemny dźwięk przygody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Szum opon napompowanych i jadących na świeżo połozonym asfalcie na zamkniętym odcinku DTŚ ;];] I branie tych zakrętów ♥

I dźwięk wchodzenia na obroty jak przeciągnie biegów i wrzucacie nastepnych jak w samochodzie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja troche jestem inny,i lubie bardzo ten dźwiek klamki hamulcowej (jeźdże na v-kach),gdy hamujemy a potem puscimy klamkę jest wtedy taki stuk :icon_mrgreen: Oczywiscie nie dotyczy to wszystkich klamek :icon_cool:

 

A tak pozatym to tak jak inni, na pewno głos z dobrej tylnej piasty , i spd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zmiana biegu na pełnym obciążeniu w rowerze szosowym który ma koło na wysokim stożku lub dysk :D (kto wie ten zrozumie)

Dźwięk szumiącego dysku przy rozkręcaniu roweru na starcie czasówki.

Dźwięk dużego peletonu (+100 osóB)

Cykanie wolnobiegu Campy

Kiedyś miałem tak zgrany napęd, że przy zmianie z 2 na 3 bieg kaseta wydawała piękny dźwięk takie "dzyń".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...