Skocz do zawartości

[sztyca] niedroga, wytrzymała, w miarę lekka... ?


ktotek

Rekomendowane odpowiedzi

Na pewno sztywność i wytrzymałość bardzo dobra jednak to klocek ;)

 

no nie wiem czy za 110 zł 294 gramy, przy szerokości 30,9 mm i długości 350mm to klocek, jak dla mnie waga/cena bardzo dobra

podaj w podobnej cenie coś lepszego dla rozmiaru 30,9 mm bo akurat za tym sie rozglądam i to wrzuciłem,

 

pozatym zwróć uwagę na tytuł tematu, ma byc nie drogo,

 

nie sztuka znaleźć wylajtowaną sztyce za ponad 400 zł,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem czy za 110 zł 294 gramy, przy szerokości 30,9 mm i długości 350mm to klocek, jak dla mnie waga/cena bardzo dobra

Pro XLT kosztuje 80zł i przy 31.6/400mm waży równe 300g. Niestety po jakiś 3000km się lekko skrzywiła do tyłu, także jakoś super wytrzymała nie jest. :D Na Twoim miejscu kupiłbym jednak sprawdzonego WCS'a albo Boplighta jeżeli nie chcesz mieć setback'a.

 

nie sztuka znaleźć wylajtowaną sztyce za ponad 400 zł

Sztuka zrobić lekką, tanią i wytrzymałą sztycę. Bo niestety waga i wytrzymałość nie idą w parze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pro XLT kosztuje 80zł i przy 31.6/400mm waży równe 300g. Niestety po jakiś 3000km się lekko skrzywiła do tyłu, także jakoś super wytrzymała nie jest. :D

Można wiedzieć ile ważysz i jak głęboko w ramie był znaczek określający max wysunięcie sztycy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Szukam sztycy do swojego krossa level A4 ponieważ ta którą dołączył producent jest za krótka - 300mm.

Na sztycę chcę przeznaczyć około 60zł, najlepiej aby była z lekkim offestem a długość wystarczy 350mm. Znalazłem coś takiego:

 

http://allegro.pl/item944967758_nowe_truvativ_xr_27_2x350_mm_mtb_xc_27_2_wys_0.html

 

Na aukcji nie ma podanego offsetu ale sprzedawca odpisał mi, że nie ma danych katalogowych i według jego pomiaru wynosi on 40mm. Moim zdaniem 40mm to za wiele a nawet wydaje mi się, że trochę przesadził :D

Może macie jakieś propozycje?

 

EDIT:

 

Jeszcze znalazłem coś takiego:

http://allegro.pl/item928917792_mocna_i_lekka_sztyca_x_mission_27_2_350mm_259g.html

 

Dosyć lekka, dwie śruby, chyba powinna być dobra?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...