Skocz do zawartości

[ZLOT] II Ogólnokrajowy międzynarodowy ZLOT Forumrowerowe.org


MarcinGoluch

Rekomendowane odpowiedzi

Jak sądzę, masażystka będzie jeszcze bardzo poważnie do przedyskutowania :sorcerer: sądzę że w okolicach Szczawnicy będzie się dało gdzieś załatwić ten temat na szybko :D

dla mnie 2 szt. :D :D B) B) :D :D

Aż chyba tandemem przyjadę :D

 

No to ci sie tylko jedna masazystka zmiesci :) A co z druga? Bedzie musiala z buta za wami biegnac. I wieczorem to ty bedziesz musial ja masowac :D W sumie ... to tez mila perspektywa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie kilka osób by się przydało:D

Kamerzyści i "zjazdowcy"

Więcej info PW/GG :sorcerer::D

 

BTW. Już o tym mówiłem Ivanowi. Na mój tekst, że będę królem pinkbika, on stwierdził, że będę królem, ale oddziału intensywnej terapii, więc jak ktoś ma zamiar wystąpić w tejże produkcji radzę wykupić ubezpieczenie:D

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Zjazd z Radziejowej

- 2 metrowy drop

 

Tyle wystarczy

 

Niestety, Jubilaty trzeba będzie poddać tuningowi, tzn. zespawać ramę w miejscu jej składania, a także, jak będzie taka możliwość zmienić opony.

 

Na razie największy mój wyczyn to 1m drop, całkiem bezpiecznie, tylko troszkę koło się pogięło:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że mamy prawdziwych hardcore'ów :blink: Ja to mogę co najwyżej dzwonić po pogotowie jeśli zajdzie taka potrzeba (odpukać w niemalowane) :bye2: Kurde Panowie (i Panie), zima tu się zbliża a ja przeglądając zdjęcia z ostatniego zlotu - już nie mogę się doczekać kolejnego.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...