Skocz do zawartości

[ZLOT] II Ogólnokrajowy międzynarodowy ZLOT Forumrowerowe.org


MarcinGoluch

Rekomendowane odpowiedzi

a na marginesie to się zastanawiam kiedy nasze forum zdecyduje się na zlot w Alpach, to by dopiero przygoda była

Jak większość będzie zarabiała tyle co Austriacy/Francuzi/Niemcy/Szwajcarzy :blink:

Spoko, spoko, dam rade, byle tylko masazystka nie stosowala akupunktury z pinezek. Na pinezki mam uczulenie, podobnie jak moje rocket rony

Taaa, widziałem :P

Jednak ostry "masaż" paru przyprawił o zawał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Spoko, spoko, dam rade, byle tylko masazystka nie stosowala akupunktury z pinezek. Na pinezki mam uczulenie, podobnie jak moje rocket rony :blink:

 

 

ojojojojoj... Pamietam ci-ja te pinezke... Nawet fotki sie skubana doczekala. To jest jednak niezla zwala. Przebic detke w srodku gor i lasu na pinezce :)

 

Szacunek...

I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A co do Alp to tam jednak bylby sie zdal mocniejszy sprzet. Pewnie i mozna w Alpy na jakims sztywnym krosiaczku pojechac ale moim zdaniem to jak wyprawa Malaczem na tor F1 :P

 

Szacunek...

I.

W Alpach? Połowa to asfaltowe podjazdy, 1/4 szutrówki, a reszta to szlaki na których pieszo ciężko się poruszać :) No ale to zależy jeszcze o których rejonach waść myśli. W tym roku znajomy był na wakacjach w tamtych rejonach z rowerem na dachu i poruszał się praktycznie tylko pieszo, czyli mocno się zawiódł :blink:

 

Wpłata będzie w grudniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj Kubus18 ja to widzę, że ty mało wiesz o Alpach zobacz np. szlaki niedaleko miasteczka Livigno lub szlak Dolomiti Brenta Bikes (fakt to już nie Alpy), ale jest dużo miejsc w Alpach gdzie są tylko singletracki czyli to co rowerzyści lubią najbardziej :blink:

 

Ale te singletracki nie wymagają ciężkiego sprzętu. Nie byłem jeszcze osobiście, ale mam manie na punkcie Livigno i ze znajomymi przerabiamy ten temat od dawna. Zdjęć i filmów widziałem dość, żeby stwierdzić, że tam panuje raj :) , ale trasy są powiedział bym dość gładziutkie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj Kubus18 ja to widzę, że ty mało wiesz o Alpach zobacz np. szlaki niedaleko miasteczka Livigno lub szlak Dolomiti Brenta Bikes (fakt to już nie Alpy), ale jest dużo miejsc w Alpach gdzie są tylko singletracki czyli to co rowerzyści lubią najbardziej :P

Właśnie dlatego napisałem "No ale to zależy jeszcze o których rejonach waść myśli". W Polskich górach mimo wszystko też jest się gdzie wyszaleć, choć dzięki naszym władzom często na nielegalu(np. Babia góra, ostatnio chłopaki nawet po TPN śmigają...). Co nie zmienia faktu że Alpy pod względem czysto "zjazdowym" są atrakcyjne tylko w niektórych rejonach, za to w Polskich czy Słowackich górach idzie się wyszumieć dosłownie wszędzie :)

 

Pozdrawiam i kończę OT, pogadamy na zlocie :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...