Skocz do zawartości

[ZLOT] II Ogólnokrajowy międzynarodowy ZLOT Forumrowerowe.org


MarcinGoluch

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Klaniam,

Nie wiem jak tam z trudnoscia okolic Szczawnicy ale niezwykle milo wspominam Karpatke 2007 gdzie zrobilismy na przekor czasowi oraz wynikom wjazd i zjazd z Palenicy wraz z Grabarzem.

Pamietam tylko dym walacy z tylnego kola Graboskiego i okrzyki jakiegos obywatela: "Panie! Rower sie panu pali!" :voodoo:

No i potem ta jedyna w swoim rodzaju gra kolorow na zjaranych tarczach <_<

 

Oj! Juz mnie piety zaczynaja swedziec...

 

Szacunek...

I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Ale z Palenicy, to raczej na czymś cięższym niż maszyny do XC zjeżdżają <_<

 

hehe...

Mysmy jechali na Inbred'ach. Obaj z plecakami 25 litrow na plecach, na oponach 2.1 cala i z amorem odpowiednio 125mm Grabarz i 130mm ja. Bylo rokendrolowo.

Jeden z Wroclawiakow ktory przyjechal do bazy wczesniej i dowiedziedzial sie o naszym zjezdzie pognal ze swoja maszynka - Spec Enduro - na wyciag na Palenice aby tylko zaliczyc zjazda :voodoo:

 

Szacunek...

I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do nagród. Zobaczymy ile ich będzie i poza standardową loteria "grupa trzymająca władzę" lub całość zlotowiska przyzna kilka nagród np. za największy hardkoor, najlepsza gleba, największy pechowiec itp.

 

Jeśli chodzi o zapisy. Jeżeli okaże się, że na ostatnią chwilę będzie nam brakowało do 80miejsc to te miejsca oddamy zaprzyjaźnionemu forum. Także zapraszam serdecznie do jak najszybszego rezerwowania.

 

Co do wyboru miejsc w pokojach nie mamy niesttey pokojów 2osobowych ale są trójki więc w miarę możliwości pary dostana te pokoje. Reszta zostanie przydzielana podobnie jak w zeszłym roku.

Ja osobiście jestem za jak najwiekszymi pokojami bo tam zawsze była najlepsza zabawa :).

 

 

Jeżeli macie znajomych którzy też chcieli by się pojawić na Zlocie to zapraszamy. Uczestnik Zlotu nie musi być forumowiczem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...