Skocz do zawartości

[9801g] Giant XTC Carbon


Gość R3surrection

Rekomendowane odpowiedzi

Gość R3surrection

relacja z używania ff:

 

Nawet na asfalcie mieli się gumę jak gt3 :thanks:

dziwna mina przechodniów jak wchodzisz bokiem w każdy zakręt ;P

 

ps

 

 

myśli ktoś że amor 80skoku zepsułby geo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość R3surrection

chyba tragedii nie będzie ;)

nie ma problemu ze zmianą kokpitu ale nie bardzo jest na co bo chcę giętą... fakt da się troszkę lżej, szczególnie na mostku ale to w sumie 50gram by było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość R3surrection

do roweru zawitały czarne crossmaxy xl is6.... waga 1850 ale nie mogłem się oprzeć. XTR na sprzedaż z nowymi (50km) tarczami xtr! 160/160

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tarcze - o Matko Boska i córko ;);)

 

Ja w ogóle obserwując ten projekt jestem zdziwiony, bo komponenty i poczynione zmiany są jakieś dziwne. No ale wiadomo, że każdy ma inne preferencje i wizję ;)

 

Fakt, koła czarne pięknie wyglądają, Fox pasuje idealnie. Ja skłaniałbym się ku złotym dodatkom... - brak smaczków trochę nie motywuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość R3surrection

z rozmiarem ramy to specyficznie... przerabiałem 2 opcje..

albo większa i fajnie na prostych długich trasach podjazdach

albo krótsza, mniejsza, lepiej techniczne trasy,szczególnie w górach, cóż skokowej rozmiarówki nie przeskoczę.

A co do smaczków, to w sezonie zrobię hurtem. A koła, sztywność jest niewiarygodna, ale to w końcu wersja do am.

waga wzrosła o 220gram a nie 300.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie do tego roweru koła pasują bardzo fajnie, nie jest to na maxa wylajtowany carboniak tylko rower na którym można spokojnie ostrzej pojechać w dół w górach i czerpać z tego przyjemność a nie myśleć czy koła na jakimś kamieniu się nie pokrzywią. Smaczki jak najbardziej - rower musi być oryginalny :), ale ja to bym na pierwszym miejscu korbę wymienił bo jakoś mi nie pasuje do reszty części :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...