Skocz do zawartości

Czy są tu rowerzyści z Widzewa?;)


ridzu

Rekomendowane odpowiedzi

Około 17ej przy krańcówce 3ki jeszcze się odezwę jak będzie dokładnie, i raczej czwartek prędzej :-)

Hm, 17 to może być trochę za wcześnie dla mnie bo o 16.30 kończę pracę (przynajmniej teoretycznie). Napisz w każdym razie kiedy dokładnie to Ci odpiszę.

 

Jaki kask chcesz kupić??? Polecam Giro :-)

He he, właśnie dzisiaj idę do Intersportu żeby przymierzyć Giro Flak. Tylko niech cholera przestanie padać bo nigdzie nie pójdę :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ty wody się boisz? :P nie wiem jaki to model ale polecam E2 z promocji, świetne kaski ze świetną wentylacją, szkoda że już nie produkowane...

Od wczoraj się nie boję - zadzwonił kumpel i mówi "Idziesz na rower? Tak na godzinkę?" więc poszedłem i jeździłem ponad 2 godziny z tego większą część w kałużach i błocie :blink:

A propos, gdzie w Łodzi można kupić Brunoxa oraz produkty Finish Line??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FR Shop - szczerze polecam. kupiłem tam mojego bike'a.

Na mnie gość w FR Shopie też zrobił lepsze wrażenie i nawet miałem tam kupować tegorocznego Experta, ale wszedłem do Piasty i okazało się że mają przeceniony model z zeszłego roku (Tora 318 z Motion Control) więc ostatecznie kupiłem u nich. Poza tym druga sprawa - mam do nich 10 min na piechotę więc jak na szybko czegoś potrzebuję to idę i mam.

 

Ros - skąd jesteś? Jaka ośka?

Ps. Ja również wybieram się po zakup kasku bo inaczej chemik nie będzie chciał jeździć w moim skromnym towarzystwie.

Jak to skąd? Ja chłopak z Widzewa jestem! :D A dokładnie to mieszkam na Czajkowskiego i moja ośka to Unibike Expert 2009. Zresztą może niedługo założę temat o nim bo odkąd go mam to życie się zmieniło :P

Jeżeli chodzi o kask to zajrzyj np. do X-Bike na Radwańskiej, mają tam kaski Northteca które można kupić za niewielkie (100 zł) pieniądze. Możesz też szarpnąć się na coś takiego. Mam go od wczoraj o to co mogę o nim powiedzieć:

- rewelacyjna cena (wg. strony producenta kosztuje 99$ - ja za swój dałem 180 zł ;) )

- nie czuje się go na głowie mimo tych 390 g

- wentylacja w taki dzień jak dzisiaj super, ciekawe jak będzie w upały

- nie gniecie włosów jak jedziesz <20 min ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żyje tu ktoś??? Proponuję się spiąć i wreszcie wybrać na rower bo widzę kiepsko Wam to idzie :) Moja propozycja to jutro koło 12ej na parkingu na wycieczkowej (Łagiewniki), kto chętny? :-) Co do trasy do ugadania zależnie od chęci i czasu itd :-) Jak by co moje gg 5798373 :-) Pisać jak chętni pewnie pojadę choćby sam - mój kumpel się rozłożył ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...