Skocz do zawartości

[opony] opony na miasto i lekki teren Kenda Kobra vs Maxxis Tomahawk


grzechu666

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Bylem u konkurencji ale nie dostalem zadnej odpowiedzi :(

 

Poszukuje opony (na tyl) glownie na miasto ale tez czasem na jakis lekki teren. Stosunek mniej wiecej 90/10.

Interesuja mnie male opony toczenia oraz niska scieralonsc takich opon. W moim Hexgonie po 600km tylnia opona jest juz gola :)

Troche poczytalem i poszkalem roznych modeli i na razie zastanawiam sie nad tymi 2 modelami. Cena jaka moge dac to okolo 50zl.

Kenda Kobra (kevlar)

Maxxis Tomahawk

 

Wedlug opinii na internecie calkiem dobrze sie spisuja. na razie sklaniam sie ku Kobrom bo sa lzejsze i zwijane. A moze jeszcze jakies inne?

Prosilbym bardzo o jakies opinie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobry (kevlar)moge Ci polecic, bo jezdze na nich od 1,5kkm. Wlasnie w takim stosunku mniej wiecej 80/20.

Od razu sie dopinam: bede je chcial niedlugo wymienic, i szukam czegos.. troszke bardziej w kierunku terenu.

Na razie stanelo na Maxxis Crossmark i Geax Mezcal...

Koniecznie kevlar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A coś dokładniej o Kobrach ? Mam zamiar wymienić obecne semi-slicki na coś lżejszego i faworytem są właśnie Kobry. Mam zamiar zakładać je na lato, kiedy jest sucho i będzie się dało na tym jeździć bez uślizgów. Na jesień/wiosnę są w planach bardziej terenowe oponki.

Głownie interesuje mnie opinia o tym jak radzą sobie w terenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...