Skocz do zawartości

[rower] Xc trial ,MTB,Enduro do około 2 tyś


Oskare89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Niestety nie kupiłem Quartz-a może i to dobrze :D. Teraz szukam coś droższego .Poszukuje fulla i hardtriall-a damper mógłby mieć lock

 

Przeszukałem internet i wyszukałem

 

Mongoose Otero Comp 2009

 

Mongoose Otero Elite

 

Level A6 Disc 2009

 

KTM Comp FR 950

 

Crime 1

 

Jestem otwarty na wasze propozycje :-)

 

Chce kupić w wrześniu albo maj jak bym wiedział czy coś się polepszy w osprzęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze a6 ma osprzęt niezły ale chciałem poszaleć a nie ponabijać kilometrów.Prawie wszyscy a6 maja na forum ale z tych opinii co piszą to za bardzo nie dało się poszaleć wkoncu mtb xc

 

Czy ktoś ma Mongoose Otero Elite?? jakie opinie?? coś chciałem się dowiedzieć więcej o tym rowerze czy w damperze jest lock??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten mongoose ma pasciowaty amor i to bardzo, to jak chcesz szaleć i to przeżyc to musiałbym od kopa wymienić

niestety musisz sie zadeklarowac czy chcesz jezdzic xc, trail, dh, fr etc. bo nie ma rowerów do wszystkiego

jak masz malo kasy i to kup sobie porzadnego sztywniaka niekonieczne a6 bo może chcesz cos bardziej do poszalenia, skakania etc.

ale istnieje b. duże prawdopobieństwo, że jak sobie kupisz najtańszego fulla to możesz sie zawieść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam sztywniaka który by mi się najbardziej spodobał. Nie chce do skakania ponieważ nie ma warunków do takiej jazdy a nie będę na placu hopek robił.

 

Dzisiaj specjalnie bylem w sklepie rowerowym zobaczyłem jak to jest w realu a nie w internecie i postanowiłem ze sztywniak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Klaniam,

 

Zdawa mi sie ze kolega chcial napisac trail XC, a nie trial... Czesty blad wynikajacy z podobnej wymowy i zapisu...

 

Wtedy zaczyna to miec sens do kupy z MTB i Enduro...

 

Komarek chyba najblizszy jest wymagania i nie za mocno przekracza budzet...

 

Ewentualnie NS Core3 no ale tu juz zdecydowanie blizej do 3 klockow...

http://www.hadronsport.com/index.php?main_page=product_info&products_id=1125

 

No i jest jeszcze A-Gang 6mm

http://velo.com.pl/www/rower/?id=312

 

lub ewentualnie 7mm

 

http://velo.com.pl/www/rower/?id=311

 

 

Szacunek...

 

I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz rst do najlepszych nie należą hehehe(sam mam gile i w serwisie był 2 razy wkońcu dali mi nowe"wnętrze"), ten to dosyć nowy produkt i dosyć tani(290zł) wiec jakoś bardzo szaleć to się chyba nie da, ale w tej cenie całego roweru raczej nic lepszego nie znajdziesz- żeby poszaleć musiałbyś dać 2000 za sam amor:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha, Jak czytałem to kiedyś rst miał dobre amory a teraz....

 

 

 

Dzięki za pomoc zbieram na ns :unsure:

 

Zrobie test tego roweru :D

 

 

P.S Muszę się pochwalić ze dzisiaj na pełnym sztywniaku przejechałem około 38km :D i koledze się przebiła opona :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...