Skocz do zawartości

[przejazd]Wawa-Siedlce


Loxlei

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety ruchliwych dróg i tak nie ominiesz.

Ta trasa którą chcesz jechać prawie cały czas ma asfaltowe pobocze (aby wyjechać z Warszawy i będzie dobrze), a za Mińskiem zaczyna się modernizacja trasy - i tutaj jest naprawdę szeroko, choć czasami są róznice w wysokości asfaltu i od czasu do czasu można napotkać mały schodek (wynika to z tego, że na takiej ważnej ruchliwej trasie nie mogą od razu położyć wszystkich warstw asfaltu na całej długości, bo sparaliżowałoby to ruch).

Ale bez obaw - jechałem niedawno z Mińska w stronę Siedlec i droga mimo że przebudowywana, to jedzie się po niej świetnie - rower po prostu sam chce jechać :)

 

Alternatywy...właściwie brak takich które nie wydłużą znacznie trasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy kiedy jedziesz, mogę potowarzyszyć ale raczej tak góra 30 km, bo nie lubię jazdy po takich długich prostych bez końca, a i do jakiegoś lasku zawsze chętnie wstępuję :P

Jak chcesz to proponuję przy okazji objazd mińskich lasów, a naprawdę warto :)

 

Eskorta potrzebna tylko tam gdzie jest droga rowerowa, czasami trzeba po prostu wiedzieć gdzie czeka śmietnik na środku ścieżki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak pod koniec tego tygodnia roboczego....środa/czwartek/piątek. Ja nigdy tam nie byłem także nie wiem czy są w ogóle ścieżki albo lasy:D I jade z rana , z Wawy wyjade pewnie tak koło 6 , max 7. A z Siedlec z powrotem wyjade koło 16 ,żeby nie tłuc sie w ciemnościach po tak ruchliwej trasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...