Skocz do zawartości

[rower] Model 112-512 - poszukuję informacji


stomiak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Jestem szczęśliwym posiadaczem radzieckiego roweru o oznaczeniu Model 122-152. Dostałem go od starszej osoby i niestety nic nie wiem o nim. Podczas poszukiwań w internecie informacji go dotyczących natrafiłem na ich kompletny brak. :verymad: Czy ktoś z forumowiczów w ogóle spotkał się z takim sprzętem? Dodam tylko, że jest to rower typu damka na kołach 28" w kolorze jasnozielonym. Może ktoś mógłby jakoś przybliżyć mi historię tego modelu lub podzielić się jakąkolwiek swoją wiedzą z nim związaną? Jestem tego bardzo ciekaw, a niestety osoba, od której otrzymałem ten rower, już nawet nie pamięta, kiedy go kupiła.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, mozesz kolego miec problem, ruskie rowery nie sa niestety tak rozpracowane produkcyjnie jak np T-34, gdzie fachowiec np po ksztalcie wiezy, spawow czy zbiornikach paliwa rozrozni nie tylko, z ktorego sa roku, ale i z ktorej sa fabryki. Ukrainami, o ile mi wiadomo, po prostu nikt sie pod tym kątem nie zajmował :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...