Skocz do zawartości

[relacja] Torur de france na zywo po polsku


smjnns123

Rekomendowane odpowiedzi

Polski komentaz był beznadziejny. Facet gadał o śliwkach turystach ładniej pogodzie itp. Jednym słowem o wszystkim tylko nie o wyscigu. Oglądałem dwie relacje po angielsku i były o niebo lepsze. Swoja drogą na ktorym miejscu skonczył polak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polski komentaz był beznadziejny. Facet gadał o śliwkach turystach ładniej pogodzie itp. Jednym słowem o wszystkim tylko nie o wyscigu. Oglądałem dwie relacje po angielsku i były o niebo lepsze. Swoja drogą na ktorym miejscu skonczył polak?

 

ci goscie to sa moim zdaniem w duecie najlepszymi komentatorami. niestety w duecie tylko tour de france komnetuja.

 

swoja droga jak jestes taki madry to nawijaj dziennie przez 5h przez 3 tyg o samym wyscigu. zalorze sie ze po 2 dniach by ci sie tematy skonczyly a tak mozemy poslychac o histori i arhitekturze troche.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak przed chwilą zauważył Krzysztof Wyrzykowski... opowiadają o tym wszystkim, o czym opowiadają, a nie tylko o kolarstwie, bo nie tylko byłoby to monotonne, lecz wręcz jednostronne.. a oni chcą nam dać pełny obraz Francji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też komentarz się bardzo podoba!!!!! Swoją drogą to dziś przez większość etapu nic się nie działo. Jak się coś zaczęło dziać to musiałem wyjść z domu:( ,a też czekałem na te flamingi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mnie komentarz zabija. Mam wrażenie, że oni przed rozpoczęciem wyścigu jechali przez Holandię i zrobili zapasy wiadomo czego :rolleyes:. A najśmieszniejsze jest, jak dyskutują pomiędzy sobą. Czasem się zastanawiam, czy oni wiedzą, co w danym momencie komentują...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, były chyba nawet 2 flamingi. :rolleyes:

- Ciekawi mnie dlaczego jak robiłeś herbatę fusy były na dnie, a jak ja przygotowałem pływały na powierzchni wody, może to przez to że zaparzyłem inną. Hehe.

Albo:

- Skoro kolarze mogą zużyć w wyścigu kilkanaście bidonów, my możemy zużyć kilkanaście kubków do herbaty. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też ich bardzo lubię. Może Probosz z Marszałkiem mówią bardziej konkretnie ale Jaroński z Wyrzykowskim są po prostu rewelacyjni.

 

Nie udało im się niestety rozszyfrować tego co pokazywał Cavendish na mecie (tego że reklamował HTC) ale to może już kwestia wieku ;-))

 

Jakieś typy na dzisiejszy TTT?

 

1. Columbia (dlaczego? Tony Martin, Bert Grabsch, Michael Rogers, George Hincapi)

2. Astana (...? Kloeden, Contador, Levi, Lence)

3. Garmin (też prawie sami czasowcy albo torowcy ;-) Dean, Zabrisky itd)

 

no chyba że jednak Astana będzie pierwsza :-] hehe

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe pokazywał żądnej słuchawki tylko telefon i pokazywał firme HTC, która robi telefony komórkowe. I ostatnio zaczeła ich sponsorować więc dyrektorzy porposili go żeby pokazał to na mecie. Proste jak barszcz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...