Skocz do zawartości

[trening] Trening dla 14 latka


Polon

Rekomendowane odpowiedzi

Jabol bez urazy ale jak chcesz szybciej schudnac to musisz szybciej dreptac :D hehhe no coz nie zawsze jest wszystko latwe kurde ja mam za to problem jak przytyc przez rower z 3 kg heheh a mam niecałe 16 np dzis po gorkach 400 przewyzszen na 34 km sred 29,5 km/h i z 1 litr płynow wypocony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że najlepszym treningiem dla mnie będzie regularna jazda. Dzisiaj zrobiłem 47 km ze średnią 16,7 km/h. Najpierw jeździłem z szybszym kolegą, potem połowę tego dystansu jeździłem wolniej. Zmęczyłem się, ale myślę że pojechałem dobrze (przebyłem astmę, teraz nie dokucza). Dużo jeżdżę w strefie tlenowej (no chyba że kolega mi odjeżdża). Postaram się (jak Bóg da) zrobić w tym roku 2000 km. Pokonałem już 900. Mam teraz sporo czasu, więc pewnie będę jeździć codziennie. Nie wyobrażam sobie jeżdżenia mtbekiem ze średnią 27 czy 30 km/h na dystansie np. 40 km. Mam opony czołgowe 2.1 i siłą rzeczy nie będę tak szybko jeździł.

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jazda z srednia 30 km/h to kwestia traningu kto wie za 2/3 lata moze tez tak bd smigac :D a co do opon tez mam takie :D nie mam szosy :) dosc lekkiego gorala 11,5 kg :) W twoim wypadku jak chcesz nie tylko jezdziec ino za kilka lat startowac jest podstawa dobrze zbudowaniej bazy :D a jesli chodzi o twoja wage nie martw sie po regularnej jezdzie sam brzuch zniknie:P heheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...