Skocz do zawartości

[siodełko] Selle San Marco Blaze


pawwel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kupiłem kilka dni temu krossa a2 2009, i mam problem z siodełkiem. Jego przednia część od wyjęcia z pudełka jest jakby złamana, tzn. osadzona na kawałku plastiku, który chodzi góra, dół. I teraz mam pytanie, miał ktoś styczność z takim siodełkiem? Nie chce mi się wierzyć, że tak powinno być, ale kto wie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz jakieś felerne te siodło. Moje SM blaze takiej przypadłości nie miało. U nas na forum, przydaje się umieścić linka do zdjęcia z omawianym problemem.

Nagnij rochę te siodło i zrób fotk. Powiemy czy do wymiany, czy da się jeździć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę znaleźć przycisku edytuj, więc piszę nowy post. Odebrałem rower od kolegi więc wstawiam zdjącia. Napisałem maila do sprzedawcy- mudserwis z Krakowa, robaczymy co oni na to powiedzą. Generalnie w jeździe to nie przeszkadza, ale myślę, że będzie się ono coraz bardziej wyginać, aż się ukręci. I jak możecie, napiszcie z doświadczenia, czy powinienem ścigać z tym sprzedawcę, czy raczej serwis krossa? Aha, w takiej pozycji jak na zdjęciach jest teraz standardowo, oprócz tego chodzi góra dół.

 

20090623234.th.jpg20090623231.th.jpg20090623229.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj otrzymałem nowe siodełko, przyjrzałem się poprzedniemu i było całe pęknięte. Chociaż jak zobaczyłem jak jest ono zrobione to hmm... sprawia wrażenie jakby wiele mu nie trzeba było do takiego złamania... może jestem teraz przewrażliwiony. Dzięki wszystkim za rady, mam nadzieję, że to będzie mi służyć długo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Te siodełko to jest tylko i wyłącznie do jazdy z pieluchą i to sporą :) 20km się przejedzie ale nie chce próbować większych dystansów bez wkładki na Selle San Marco BLAZE :)

 

Jak dla mnie to to siodło jest wygodne... tylko trochę za ciężkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...