Skocz do zawartości

[maraton] Fujifilm Bike Maraton Kraków 28.06.2009r.


Drozdzu5

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadzam się z Kubą, trasa oznakowana bardzo dobrze. Dodatkowo przy asfaltach masa policji i ludzi organizatora.

Całość super, ja tylko żałuję, że złapałem gumę i to dosłownie 7 km przed metą.

308 w open MEGA i 88 w M3 - mój pierwszy maraton, full błota, jestem zadowolony. Gratulacje dla Kuby, który w pierwszym maratonie zrobił naprawdę niezły wynik!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

banana frog - ja w podobnym miejscu zakleszczyłem łańcuch między korbą a ramą, już myślałem że to koniec tuż przed metą, ale jakoś wytargałem łańcuch i dokończyłem maraton, też pierwszy :)

 

kolejne fotki:

 

http://picasaweb.google.com/gtairco/BMKrakow2009#

 

http://picasaweb.google.com/bikemaraton/Krakow2009#

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 w M2 na dystansie MINI. :) Full zadowolenie. Świetna trasa. W wariancie MINI ilość błota była znośna, albo wręcz - zbyt mała. :) Spodziewałem się większej jatki. Organizacyjnie doskonale jak zawsze. No może tylko te gadżety i z tego co czytam - dość liche nagrody rażą. Trasa zdecydowanie ciekawsza niż np. we Wrocławiu. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny maraton. I co mnie mile zaskoczyło dystans się idealnie zgodził z tym co miałem na liczniku. Błota wcale nie było tak strasznie dużo, pchania było w sumie może kilkaset metrów na dystansie 60km, co jest dobrym wynikiem. Jak ktoś chce poczuć smak prawdziwego błota to zapraszam na cyklokarpaty :)

Trasa fajnie poprowadzona, dobrze że końcówka nie była znowu przez lasek wolski bo mogłoby być ciężko. Tylko jakoś zjazdów mało było, albo gdzieś mi umknęły po drodze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

omen witaj w klubie. Ja od 30. kilometra dostałem takich skurczy, że w życiu mnie nic tak nie bolało. Czarno przed oczami, zawroty głowy i inne hardkory związane z tym bólem :( . W rezultacie dopiero 16. w M1, a mogło być tak ładnie, do tego czasu szło mi bardzo dobrze, byłem z siebie mocno zadowolony. Co najgorsze, nie widze się na żadnym zdjęciu :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto było przyjechać, zobaczyć śmieci i zagruzowane drogi koło Krakowa:P. Fajny maraton!

Przed 40km trasy ja i jeszcze kilku zgubiliśmy się, prowadzący nie zauważył strzałki skrętu w lewo, a reszta za nim, na szczęście dość szybko zauważyliśmy że coś nie tak, w tym miejscu przydała by się dodatkowo taśma na drodze.

Przebiłem oponę gdzieś między 20 a 22km trasy, dostrzegłem to dopiero na hamowaniu z asfaltowego zjazdu przed 23km, jakie ewolucje wyprawiałem, przez to że mało powietrza w przedniej oponie, ciekawe czy ktoś mi pstrykną zdjęcie, mój nr to 961.

Opona przebita w dość paskudnym miejscu, przy klocku, mleczko uszczelniające zadziałało, ale parę razy dziura otworzyła się, 2 razy zatrzymywałem się aby dopompowywać.

Dystans mega open 73miejsce, M2 38miejsce

Rower i ja okrutnie zabłocony, po maratonie w Złotym Stoku był mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia w naszej nowo uruchomionej galerii na rowerowe.net

 

Każdy po rejestracji może dodać własną fotkę, założyć własną kategorię (do 10 fotek na raz, wybieranych z dysku). W galerii na razie tylko fotki z maratonu krk więc raczej pusto i może jeszcze nie wygląda to dobrze ;)Link

 

Fotki Annihilatora: http://rowerowe.net/index.php?option=com_j...&Itemid=215 (trochę się przemieszały). Widać sporo gleb więc warto pooglądać jak nie zjeżdżać np z wyprostowaną nogą do przodu (czasami nawet dwiema! :D )

 

W tej galerii za to fotki Foreighta

http://rowerowe.net/index.php?option=com_j...&Itemid=215

Z paru różnych miejsc na trasie.

 

Mamy też parę krótkich (kilkanaście minut) filmów z tego zjazdu gdzie stał Annihilator, wrzucimy niedługo na youtube.

 

Zachęcam do wrzucania własnych fotek (nie tylko z tego maratonu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też byłem, semislick nie był dobrym wyborem:). Straciłem na nich kilka(naście) minut i wg. międzyczasów koło 10 pozycji. NA błocie latałem po krzakach, dużo fragmentów z buta na gładkiej oponce, a tego nienawidzę:confused:. Generalnie mogło być lepiej:

23 open/1M1 giga.

 

A skoro była mowa o nagrodach. Dostałem to samo co w Jeleniej:/

przerzutka tył sram 3.0 i manetki sram sx-4 3x7:/ chce ktoś;??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skoro była mowa o nagrodach. Dostałem to samo co w Jeleniej:/

przerzutka tył sram 3.0 i manetki sram sx-4 3x7:/ chce ktoś;??

 

 

buahahahah :);):D Dobiły mnie nagrody w Jeleniej, a teraz to już masakra totalna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...