Skocz do zawartości

[maraton] Fujifilm Bike Maraton Kraków 28.06.2009r.


Drozdzu5

Rekomendowane odpowiedzi

Oł, żesz ty...! Zapowiada się wybitnie ciekawie. :-) Mam nadzieję, że myjki do rowerów będą. No i jakieś prysznice by się przydały. Choćby wersje turystyczne, takie "na trawce". Skoro w Zdzieszowicach takie coś drugi rok z rzędu było, to w Krakowie gdzie będzie dużo bardziej błotniście, tymbardziej powinno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubus18, dzięki za zdjęcia, zachęciłeś wszystkich na pewno :P Już widze rekację wszystkich kobiet pragnących gorąco powitać swoich wybranków wyczerpanych po maratonie ogromnym uściskiem i buziakiem (no i facetów gratulujących swoim lubym oczywiście :) ) :P . Coraz bardziej nie mogę się doczekać tej imprezy :P

moja mi powiedziała, że będzie czekać z karcherem :D elegancko sie zapowiada :P

 

co do błota.. Panowie czego wy się boicie ? ten wyścig to będzie kwintesencja MTB xDD już się nie mogę doczekać :D

 

 

Padało całą noc ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mojej też oznajmiłem, że może sie gorzej ubrać, żeby jej nie było szkoda, bo ja jej nie przepuszcze :P Najwyżej też mnie z węża przeleci :). A co do kwintesencji MTB i narzekania, to przecież nikt tu nie płacze, my się tylko niemożemy doczekac, jak zresztą Ty też :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według najświeższych prognoz jutro w czasie wyścigu będzie padać. http://new.meteo.pl/um/php/meteorogram_lis...;cname=Krak%F3w

 

Idę do rowerowego opony inne kupić, bo na tych co mam teraz to będzie jak na lodowisku.

Ale jest szansa, że może nie będzie tylu ludzi co zapowiadali, w końcu nie wszyscy mają ochotę się taplać w błocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA was imo nie rozumie. We wocku marudziliscie ze ZA SUCHO JEST i ze moglo popadac teraz. teraz sie spełniło i popadało. i dobrze ze jest błoto bo to MTB.

nie rozumisz ;D

jak słyszymy "Maraton w Wrocławiu" to przypomina nam się świetna zabawa w błocie.. i tylko tam ona jest tak fajna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie byłem w lasku, wiadomo co tam jest :P

Tylko niech nikt nie rezygnuje, można pojechać MINI, i w połowie drogi można decydować czy skręcasz w prawo do mety czy ciągniesz dalej MEGA.

 

Kubus18 - namawiałeś mnie a teraz rezygnujesz? Patrz co dziś dostałem :)

Ja mam tak słabe nogi ostatnio, praca, krótki sen, że masakra, ale co tam, najwyżej będę pchał ;)

 

8d1b495ff53fb774.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"W porównaniu do dziś" - dobrze powiedziane, bo ICM tylko zmieniło skalę przy wykresie z opadami i teraz słupki stały się dużo mniejsze. Ale padać i tak pewnie będzie. Ja dzisiaj doszedłem do wniosku, że jak dla mnie to może padać taka fajna mżaweczka. Letni deszcz jest przyjemny. ;)

 

P.S.: Myślicie, że z rowerkiem na dachu bez żadnej folii da radę? Nic mu się nie stanie? :) Bo tak mi go szkoda na takie warunki wystawiać, hehe. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruca bomba, niestety nie dostałem jeszcze części i nie mam sprawnego górala, a na szosówce pchać się nie będe. Może jutro się tam przejade zobaczyć jak to jest. Jak dobrze pójdzie, to za tydzień debiut w Tarnowie. Jak dojadę będzie rewela na razie moja max dzienna trasa to 40km, ale tylko po szosie.

Pzdr J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...