Skocz do zawartości

[zlot] zasłuzeni...


Rekomendowane odpowiedzi

:D na samym poczatku wielkie podziekowania za trud i wysilek organizacyjny dla MarcinGoluch :):thumbsup::thumbsup: - naprawde brawa brawa bis i szampan :P, szacuneczek wielki i mysle ze wykreowal nam sie juz organizator nastepnych zlotow ;p;p;p

dzieki wielkie tez dla przewodnikow szczegolnie grupy turystycznej(ukasz i kierownik) bez Was jeszcze bym bladzil gdzies w rejonie Sowy :P :P i na pewno nie zobaczyl bym nawet 1/4 z tego co udalo sie zwiedzic :thumbsup: ale slyszalem ze Tobo tez stanal na wyskosci zadania i oprowadzil grupe po rewelacyjnych szlakach !!!

 

nastepnymi osobami w kolejce sa wszyscy zlotowicze(no prawie i mysle ze wiadomo o kogo chodzi :P) - rewelacyjna atmosfera mila zabawa a przedewszystkim blyskawiczna pomoc na trasach w razie awari :P :P (tutaj dzieki za opony i detki:P) podsumowujac krotko ; jadac tam jechalem do osob ktorych nie znam - wyjezdzajac(niechetnie) czulem sie jak brat jednej wielkiej rodziny :P:P heheheh oby nastepne zloty byly tylko lepsze !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już dziękowałam w wątku zlotowym; ale skoro powstał nowy - to i tu powtórzę, przynajmniej ogólnie: wielkie dzięki dla wszystkich, którzy swoją obecnością i działaniami przyczynili się do zbudowania wspaniałej atmosfery :P . Szczególne dzięki dla całej grupy, z którą śmigaliśmy w piątek i sobotę (zwłaszcza za to ofiarne czekanie w strumieniach deszczu, aż przejdzie mi atak wściekłej kolki - to mnie naprawdę wsparło duchowo) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...