Skocz do zawartości

[HT] Kross A2


kezcuzj

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie powiedz mi jakim cudem wyszła ci ta waga skoro np w tej aukcji jest podane że 17,5 waży 1800g a twoja 19 wazy mniej?? Cos mi tu nie gra :)

 

http://www.allegro.pl/item755824483_kross_level_a2_suntour_xcr_z_blokada_skoku.html

 

Uwierzę jak pokażesz mi foto z samą ramą na wadze :) A po za tym jeszcze raz dodam, że fajny bike <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze: skąd wiesz, że ktoś kto wystawił tę aukcję rzeczywiście ważył ramę a nie wymyślił sobie jej :)

Po drugie: ja te wagi podałem tylko orientacyjnie, dlatego temat jest w "wasze rowery" a nie "projekty".

Po trzecie: wagę ramy wziąłem, z któregoś projektu z w/w. Ramy jak już mówiłem są takie same :) Poza tym w tym temacie kolega podał wagę 1870g dla ramy razem ze sterami. Odejmijmy ok 90-100g i wychodzi nam 1770g czyli tyle ile ja podałem. Jest tam również rama 19' co widać na ostatnim zdjęciu z pierwszego postu. Twierdzisz, że kolega kłamie? :P<_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tej aukcji podana jest waga , ale ramy 19 calowej ;) A taka waga ramy jest bardzo możliwa, gdy siostrze składałem rower na ramie Levela A2 17 calowej to ważyła właśnie niecałe 1700gram :) 1680g jeśli dobrze pamietam :)

 

P.S. A rowerek miły dla oka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh. Dopiero teraz się wczytałem w tę aukcję. Niezłe kwiatki tam są:

- w tytule: "KROSS LEVEL A2"

- w opisie: "rama Level A4 rozmiar 17,5 cala"

- w parametrach: Rozmiar ramy w calach (1 - 30): 19.00 "

 

Dzięki za miłe słowa.

Ale nadal by się przydała jakaś rada w sprawie hamulców ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pierwsza cześć planu wykonana - hydrauliki (soczyste piątki) wreszcie pojawiły się na pokładzie. Po pierwszych jazdach nie mogę wyjść z zachwytu. Do tej pory nie mogłem zrozumieć, o co chodzi posiadaczom tarczy z tą modulacją, teraz już wszystko wiem :) Hamulce pewnie się jeszcze nie dotarły, a już mogę powiedzieć, że "mają moc".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dlaczego nie elixiry?

Nie będę ukrywał, że względy ekonomiczne miały tutaj pewien wpływ na decyzję, ale przeanalizowałem również różne za i przeciw. Po pierwsze Juicy są już sprawdzonym systemem i mają wielu zadowolonych użytkowników. Po drugie jakiś czas temu pojawił się ciekawy temat o elixirach, który trochę podważył opinię o ich "doskonałości". Ponadto swoje piątki z gwarancją, kupiłem okazyjnie w sklepie w moim mieście, tak więc w razie jakichkolwiek problemów wszystko załatwiam na miejscu (a właściwie sklep załatwia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pragnę poinformować, że korba już kupiona i możliwe, że w tym tygodniu, a na pewno w następnym oddam do serwisu na wymianę.

Z moich planów, i jakby to powiedzieć, z mniejszych inwestycji, zostanie kupno jakiegoś lżejszego siodełka (pewnie Mikołaj coś ciekawego przyniesie :) ). Na tych zmianach skończę chyba modernizację levela. Piszę chyba, bo nie mogę obiecać, że coś nowego mi nie strzeli do łba. Ja zmieniam zdania jak chorągiewka na wietrze. Są oczywiście pewne wizje na dalsze zmiany, ale to chyba dopiero po przyszłych wakacjach przy większym przypływie gotówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...