Skocz do zawartości

[crash test] Hardcorowy test SRAM 9.0 !


Mieciu

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

A taka ładna była :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

ej bender weź w końcu dropnij z czegoś bo pomyślę ze nosisz tą ksywkę bez powodu :? ... lub otrzymasz wielce wymownego nicka MELEX :mrgreen:

 

zamiast crash-test'u magnum wystarczy drop z ok 1m(na to samo wyjdzie). ale moze to być równocześnie kraschade samego Bendera :)

 

a co do przerzutki: [no comments :/]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
ej bender weź w końcu dropnij z czegoś bo pomyślę ze nosisz tą ksywkę bez powodu  ... lub otrzymasz wielce wymownego nicka MELEX  

Już z metra dropowałem, a "Melex" to Ciebie będziemy nazywać :P .

A teraz zmieniamy temat:

Szkoda mi tej przerzutki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chyba się komuś nudzi! - co dzieki temu testowi zyskałeś? Przekonałeś się bardziej do przerzutek SRAM czy może odwrotnie. Najlepiej wskocz pod jadący pociąg i sprawdź swoją wytrzymałość, a już hitem będzie jak poprosisz kogoś żeby Ci wtedy zrobił kilka fotek - będziesz miał się czym pochwalić!!!!!!!!!!!!!!!Zyczę sukcesów w dalszym egzystowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuuu ale reprymenda idźcie do kąta, źli ludzie, klęczeć na grochu to może wam rozum wróci :wink: a tak poważnie, przecież to kurka blaszka jego przerzutka miał prawo znią zrobić co mu się podobało, nawet wkroić ją do jajecznicy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba się komuś nudzi! - co dzieki temu testowi zyskałeś? Przekonałeś się bardziej do przerzutek SRAM czy może odwrotnie. Najlepiej wskocz pod jadący pociąg i sprawdź swoją wytrzymałość, a już hitem będzie jak poprosisz kogoś żeby Ci wtedy zrobił kilka fotek - będziesz miał się czym pochwalić!!!!!!!!!!!!!!!Zyczę sukcesów w dalszym egzystowaniu.

Hhahah wybacz kolego ale nie moge śmieszy mnie to jak cholera. Jedno pytanie czy to była twojw przerzutka chyba nie............wiec niech sobie każdy robi co chce .Jedni jeżdzą na tych przerzutak inni testują :D wolna wola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja na to: "Róbta co chceta" :lol:

 

Test był "oryginalny"...

Jedyne, do czego można się przyczepić to brak kamery, chciaż taki film mógłby być duży objętościowo no i trzeba mieć kamerę :|

 

Sami kiedyś z kumplami "tuningowaliśmy" kierownicę Kalloya sztangą, ubaw był niezły :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BikerFG
A ja na to: "Róbta co chceta"  :lol:  

....

Sami kiedyś z kumplami "tuningowaliśmy" kierownicę Kalloya sztangą, ubaw był niezły  :lol:

 

i co ten tuning dal ??? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja na to: "Róbta co chceta"  :lol:  

....

Sami kiedyś z kumplami "tuningowaliśmy" kierownicę Kalloya sztangą, ubaw był niezły  :lol:

 

i co ten tuning dal ??? :twisted:

 

To oczywiste -> była prawie płaska -> mniejsze opory powietrza :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BikerFG
A ja na to: "Róbta co chceta"  :lol:  

....

Sami kiedyś z kumplami "tuningowaliśmy" kierownicę Kalloya sztangą, ubaw był niezły  :lol:

 

i co ten tuning dal ??? :twisted:

 

To oczywiste -> była prawie płaska -> mniejsze opory powietrza :lol:

 

czyli dalo sie jeszcze zalozyc do roweru :twisted: precyzyjna robota :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! Ciesze się Bizon, że mogłem Cię troszkę rozbawić swoją odpowiedzią, ale wolę jak sprzęt testuje się w trudnych warunkach np.eXtremalne skoki, zjazdy, ciężkie podjazdy, ale żeby rozbijać przerzutkę młotkiem czy czymś tam i robić z tego ciekawy temat! Obejrzyj sobie kilka programów na kanale Extreme Sports to zobaczysz jak tam testują sprzęt i rowerki, a naprawdę jest na co popatrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat mam ten program ;) i oglądam a co komu do tego że ktoś niszczy przerzutke tak cieżko zrozumiec ,że to jego przerzutak i może z nią sobie zrobic co mu sie podoba.Może ja sprzedać powieścić na ścianie ,zrobić z niej kolczyki ,rozwalić młotkiem niech sobie robi co chce,Przecież to JEGO przerzutka i tyle .Dla mnie to może ją nawet zjeść ,jego przerzutak i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...