Skocz do zawartości

[crash test] Hardcorowy test SRAM 9.0 !


Mieciu

Rekomendowane odpowiedzi

normalnie placze ze smiechu :lol: ludzie rozumiem ze informatcy placza ze nie moga sie gdzes tam wlamac albo jak ich ukochany program sie zawiesi ale zjechanie kolesia za crash test normalnie :lol: poruwnujecie przerzutki do zony skladacie jej chold "RIP itd" Gavron gdybym mial kamere to bym wam pokazal testy waszych ukochanych makroszetow <lol> i bytscie sie zgasili ;] aha i prosze tylko tych co wogole nie jezdzili na takich rowerach niech nie komentuja bo t jest bezesnu :| j amoge powiedzec ze na srilance jes do dupy i wogole chociaz tam nigdy nie bylem tylko czytalem :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm...to Ci powiem że jeździłem na makrokeszu mojej siostry po tym jak mi ukradziono rower i po asfalcie było spoko, ale jak bym miał tym jechać tak jak teraz jeżdzę to :sad: tak, pewnie powiesz że widziałes jak inni robili niesamowte rzeczy - powiedziałem o tym co sam sądzę - nie krytykuj mnie za to :-D

 

 

poruwnujecie przerzutki do zony skladacie jej chold "RIP itd"

 

po tym jak napisałeś "poruwnujecie" już wszystko wiem :)

 

PS. Na Srilance naprawdę jest do dupy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Gość Gość

Takie testy przeprowadzaliśmy w 2001r. :)

Bez młotka. Iskry sypały się dookoła jak traktowaliśmy tą przerzutkę o asfalt :)

Szczęście, że nie wybiło się to koleżance w głowę. Niewiele brakowało 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...