Skocz do zawartości

[rower] KROSS A6 model 2007 vs. model 2009


chylia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 190 cm wzrostu i chciałbym zakupić tak wychwalanego na forum levela A6:) Niestety modelu 2008 z amorkiem Tory juz nie ma w rozm. 21" i zostały 2007 z Axonem i na Lx i 2009 20" z Dartem 3 i SLX-em - chciałbym poznać waszą opinię na temat przewagi ktoregoś z tych 2 rowerkow - czy uważacie że 20" będzie za mała.

P.S. 2009 jest 200zł droższy.Pozdrawiam i dziekuję za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Tez bym był za modelem 2009. Ale chyba bym wymienił na samym poczatku amorek i kupił inny. Dart ma opinie taniego twardego i nie najlepszego amora. Axon o ile to ten model co o nim czytałem to bije go na głowe(ten z komorami powietrznymi). Bodajze prawie całkowita kopia marzocchi. Nie pamietam ktore roczniki bo pozniej sie popsuły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zważywszy na fakt że raczej jeżdzę rekreacyjnie lepiej mi się będzie jeździło krótszym ale wyższym modelem 21"? axon wg. wiekszości opinii jest lepszy od darta, ponadto 2009 ma opony smart sama a 2007 ma Schwalbe Racing Ralph 26x2.1-czy to ma istotne znaczenie- i czy lx jest lepszy od slx-a?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Na poczatek moje sprostowanie do wczesniejszej wypowiedzi. Chodziło mi o SR Suntour Rux E a nie Axon. Popsrostu czytałem o obu w tym samym czasie i mi sie pomieszało.

 

Co do wielkości ramy sam musisz określić ktora jest wg. ciebie wygodniejsza. Jezeli sie da to przejeźdz sie oboma modelami.

 

Grupa LX i SLX z tego co czytałem to jest w sumie ta sma grupa dedykowana do róznych uzytkowników. Ale mi osobiście sie bardziej podoba SLX pod wzgledem stylistycznym (korba manetki przerzutka).

 

Co do opon Schwalbe Racing Ralph sa droższe ale lżejsze 457 jak podają na tej aukcji od Smart samów ktore waza 612 na tej aukcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...