Skocz do zawartości

[pedały] Author 311


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Witaam kupiłem jakies 2 lata temu takie o to cudo : --> http://allegro.pl/item621401409_pedala_aut...rne_od_m_r.html

 

tak wyglądały za nowości --> http://img27.imageshack.us/my.php?image=1005193x800.jpg

 

NIe miałęm za bardzo kasy wtedy dałem za nie jakies 25zł bez przestyłki , dzis jak widać szok cenowy <_< no coż kryzys i kryzys...

 

Zdecydowałem sie na nie bo wsrod tanich wyrobow były markowe a autor to dobry producent czesci wiec to przewazyło. Na samympoczatku juz mi sie ich praca nie podobała lekko jak by strzelały ale mysle sobie musza sie dotrzeć jak kazda czesc. No w sumie po jakims czasie jakby ustało, a moze tylko ja w słuchawkach jeździłem... NIE wywazone :) niewiem co za jełop to projektował bo posiadaja cześć gorną i dolna no tak przynajmniej wyglada i ta dolna jest srednio wygodna w jeździe. I zawsze sie ta dolna ustawiaja do gory ... masakra.

 

Cięzkie klocki wazyłem dziś i wyszło ponad 460g za pare do duzo. Farba z czanej blachy szybko schodzi i nie wygląda za ładnie. Przez te 2 lata jakoś na nich jeździłem moze sie poprostu przyzwyczaiłem. Ostatnio zacazeły strzelac masakrycznie ze juz nie wytrzymywałem psychicznie :wallbash: . Rozebrałem wyczyściłem nasmarowałem...Złozyłem z odpowienim luzem...dalej strzela. No to zmniejszyłem luz tak ze sie troszke ceizko kreiły. pomogło na 5km.

 

Wnerwiłem sie poszedłem do rowerowego kupoiłem plastikowe badziewie za 8 zł :) i mam prawie to samo tylko ponad 200g lzejsze :D

 

Ogolnie nie polecam, dobre do rzucania w przeciwnika jak trafisz...zabijesz na miejscu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też je miałem, teraz leżą w szufladzie odesłane na urlop przez spd.

Tak jak napisałeś, cholernie strzelają i nie jest to losowa wada jednego egzemplarza. Kilka razy na miesiąc podczas jazdy ześlizgiwała mi się z nich noga, przy innych pedałach to nie występowało. Kręcą się ładnie, ale strzelanie łożysk co obrót korbą czyni z jazdy nerwówkę.

W moich luzowały się co jakiś czas śruby łączące platformę z korpusem, jedną śrubkę nawet zgubiłem. Lepszym wyborem będą pedały w których korpus i platforma są z jednego kawałka, czyli bez żadnych śrubek.

Kiszka, nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 8 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...