Skocz do zawartości

[łańcuch]Urządzenie do czyszczenia łańcucha


kevin

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem dokładnie to samo urządzenie co w aukcji i szczerze jestem niezadowolony. To urządzenie się nie sprawdza a dużo roboty z napełnianiem i składaniem tego. Jednak benzyna ekstrakcyjna i stare gacie są najlepsze :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wyższy model tego urządzenia (z dodatkowym elementem do czyszczenia bocznych ogniw). Osobiście nie polecam, chyba, że z jakiegoś powodu nie chcesz rozkuwać łańcucha aby czyścić go innymi, skuteczniejszymi metodami. Pamiętaj, że płacisz także za dołączony odtłuszczacz i olej, które są nijakiej jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

To jest (chyba) najlepsza metoda szybkiego czyszczenia łańcucha. włożyuc do butelki najlepiej z wielkim otworem zalac nie wielka iloscia np. benzyny ekstrakcyjnej, acetonu, rozpuszcalnika itd... Mozna łańcuch np zostawić na 1 godzinke niech sie namoczy zeby dokładnie sie cały syf rozpuścił nastepnie jak to lubi Dżejms Błąd wstrząsniete nie zmieszane ;) . Niektorzy myją woda z płynem do naczyń. Ja nie polecam. Moze i dobrze czyści i nie smierdzi jednak taka woda ma nienajlepszy wpływ na metal i jego powłoki o ile jakieś sa i na pewno jak odparuje po jakimś dniu czasu albo i lepiej to zostawi po sobie ślad w przeciwieństie do rozpuszcalnikow ktore dobrze czyszcza nie pozostawiaja praktycznie zadneg śladu i odparowuja w kilka minut.

 

Aha taka bendzynka po czyszczeniu nie wygląda najładniej i nie nalezy jej wylewać !! Mozna poczekac jakieś czas około tyygodnia wtedy czały syf opadnie na dno i pozostanie w miare czysty i klarowny roztwor ktory moza delikatnie odlać i uzyć ponownie wielokrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...