Skocz do zawartości

[wymiana] Szprych


Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym się dowiedzieć czy opłaci mi się wymiana szprych:

Mam koło stare(zmacniane dałem 80zł) jestem obręcz zmacnaina na 100% i cciałbym zamienić ją na zwykłą ( zwykła na zmacnainą) szprych y podejdą do zmacnianej z normalnej ? ob nie będę miał.

Mam jeszcze koło z tyłu potrójnie zmacniane i tam mam pokrzywione szprychy z wypadów do lasu xD obręcz według mnie jest prosta xD

Opłaci się to robić??? Wiem jak się odkręca szprychy ale jak się prostuje (odcentruje obręcz jakby była krzywa ??)

No to jak ktoś odpisze kombinierki i jazda w akcje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mod Team
Witam chciałbym się dowiedzieć czy opłaci mi się wymiana szprych:

Mam koło stare(zmacniane dałem 80zł) jestem obręcz zmacnaina na 100% i cciałbym zamienić ją na zwykłą ( zwykła na zmacnainą) szprych y podejdą do zmacnianej z normalnej ? ob nie będę miał.

Mam jeszcze koło z tyłu potrójnie zmacniane i tam mam pokrzywione szprychy z wypadów do lasu xD obręcz według mnie jest prosta xD

Opłaci się to robić??? Wiem jak się odkręca szprychy ale jak się prostuje (odcentruje obręcz jakby była krzywa ??)

No to jak ktoś odpisze kombinierki i jazda w akcje :)

Abstrachując od waszych "zmacnianych" obreczy to szprychy na 90% nie beda pasowac. Obrecze wielko komorowe maja inny profil i inna wysokość tak ze raczej nalezy sie zaopatrzeć w odpowiednia długość sprzych jak sie nie wie to mozna policzyc.

Co do krzywych szprych ... wystarczy naciągnąc i juz nie beda krzywe no chyba ze sa juz poprzeginane to trzeba je wymienic. I NIE kombinerki bo tym to sobie mozesz w gaciach pokrecic tylko klucz do nypli.

 

przeplaciles!

 

w stolicy za zmacanie kola placi sie 50 pln!

 

No no wiadome :D ja za same szprychy dałem 52zl :P ... taka dygresja

 

Ale co zrobić jezeli to PROWOKACJA ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...