Skocz do zawartości

[gps] Mainnav - jakieś allegrowe ustrojstwo


hje

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze to nie krzycz bo tu nikt głuchy nie jest.

A po drugie to jakbyś potrafił czytać ze zrozumieniem opisy to być nie zadawał takich durnych pytań

Wbudowany odbiornik GPS Bluetooth™ pozwala na wyznaczenie i przekazanie pozycji GPS bezprzewodowo, za pośrednictwem Bluetooth™ do telefonu komórkowego, PDA lub komputera.
Odbiornik współpracuje ze wszystkimi urządzeniami Bluetooth™ i mapami z obsługą odbiorników GPS. Jeszcze nie odnaleźliśmy urządzenia, z którym nasz odbiornik nie współpracuje, dlatego nie publikujemy list kompatybilnych urządzeń, gwarantując zwrot całej wpłaconej sumy jeśli odbiornik nie będzie współpracował z Państwa telefonem, PDA lub laptopem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem to nie raz, tyle że to jest "ulotka", gdzieś czytałem że to nie jest możliwe więc się pytam. W każdym bądź razie dzięki za odpowiedź

 

Jeszcze jedno pytanko, w takim wypadku płacimy za transmisję GPRS? Czy jest to całkowicie za darmo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jaki masz program. Na symbiana jest np smartcom gps do którego można wgrać mapy jakie się nam podoba - np zeskanowane mapy topograficzne, jest też garmin i wiele innych. Na telefony z javą jest mniejszy wybór, ale jest choćby trekbuddy i też do niego można wgrywać mapy zeskanowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku tylko Java. Dla pewności, ten moduł będzie współpracował z tym programem? (TrekBuddy)

 

Rozważam jeszcze kupno palmtopa, ale nie wiem czy to opłacalny interes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...