Skocz do zawartości

[rajd]VI Rekreacyjny Rajd Rowerowy Kraków - Trzebinia


gdy

Rekomendowane odpowiedzi

VI Rekreacyjny Rajd Rowerowy Kraków - Trzebinia

25 kwietnia 2009 r.

pod honorowym patronatem Przewodniczącej Rady Miasta Krakowa

Małgorzaty Radwan-Ballada

oraz

Przewodniczącego Rady Miasta Trzebini Aleksandra Nowaka

 

 

Celem imprezy jest upowszechnienie kolarstwa jako formy rekreacji i aktywnego wypoczynku, zapoznanie z walorami krajobrazowymi i historycznymi Krakowa i Gminy Trzebinia, ze szczególnym uwzględnieniem Puszczy Dulowskiej i Zespołu Pałacowo-Parkowego w Młoszowej.

 

więcej info

 

http://www.trzebinia.pl/index.php?id=410

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super imprezka, oznakowana i zabezpieczona trasa, na mecie grochówa, kiełbasa i woda mineralna, losowanie 6 rowerów, cyfrówek,kina domowego. transport rowerów i uczestników do krakowa. 800 luda startujacych. do zobaczenia za rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez bylem i faktycznie calkiem przyjemna impreza, zwlaszcza przy takiej pogodzie. tylko co do zabezpieczenia trasy przez mialbym male zastrzrzenia... jednak jezeli ktos mial glowe na karku i zachowywal ostroznosc na skrzyzowaniach to bylo OK Ogolnie jak na takie miasteczka jak trzebinia organizacja bardzo dobra wiec POLECAM I ZAPRASZAM WSZYSTKICH ZA ROK moze dobijemy od 1000 uczestnikow:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też byłem ;) Do Krakowa dojechałem rowerkiem (83km pod wiatr ;) ) Potem wyścig do Trzebini i powrót do domu. W sumie w tamtym dniu zrobiłem 178km ;)

 

Nie kłam, na liczniku miałeś inną wartość ;)

Jak się wyniki zamraża aby mieć większą średnią to już nie doliczaj km które nie były na liczniku :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kłam, na liczniku miałeś inną wartość ;)

Jak się wyniki zamraża aby mieć większą średnią to już nie doliczaj km które nie były na liczniku :P

 

Nie podawałem wartości z licznika, tylko rzeczywisty przebieg :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grochówka była pyszna. Każdy znajdzie tu coś dla siebie - ci którzy chcą się pościgać i ci którzy chcą spokojnie pokanać trasę z całą rodziną. Fajna impreza-oby więcej takich. Polecam :)

 

ze o kapeli, która przygrywała nie wspomne heheheheh woklistka była na 5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...