Skocz do zawartości

[Manetki] Shimano Deore - awaria manetki!


wwwariat

Rekomendowane odpowiedzi

Wyjaśnię jak ja to widzę:

http://img16.imageshack.us/img16/4087/nicniewidac.jpg

(1) W tym miejscu, gdzie znajdują się takie 2 małe kółeczka z tworzywa powinna znajdować się linka zakończona metalowym klockiem.

(2) Wspomniany metalowy klocek z linką znajduje się tutaj, wniosek: linka wypadła i się przemieściła.

(3) i (4) klamka i część manetki obsługiwana kciukiem wyglądają na nie tknięte.

(5) linka przerzutki oraz śrubka baryłkowa wyglądają na nie tknięte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopie, zamiast bawić się w robienie slajdów, potrenuj robienie ostrych zdjęć :) . Wczoraj mogłem zrozumieć, że byłeś zdenerwowany, ale dzisiaj? Wygląda na to, że wypadła linka od hamulca, ale czy możesz ją ponownie zamontować to nie wiem, bo nie widać w jakim stanie jest ta metalowa końcówka. Spróbuj ją ponownie założyć, albo poproś kogoś, kto ma jakieś pojęcie, jak to zrobić i sprawdź działanie klamki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal nic nie widać :) , włącz światło, latarkę, cokolwiek a w telefonie poszukaj opcji robienia zdjęć makro (czasami nazywa się to "zbliżenie" reprezentowane obrazkiem kwiatka), jak dla mnie wciąż tylko widać że linka wypadła. Wracaj z wyraźnymi zdjęciami albo leć do serwisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie kółeczko z jakiej drugiej części? Co nazywasz kółeczkiem i co jest drugą częścią? Tak jak wcześniej koledzy napisali, linka wypadła, wygląda na to że wystarczy założyć. Jeżeli baryłeczka znajdująca się na końcu linki odpadła całkiem (może o te kółeczko Ci chodzi) to znaczy, że się oderwała od linki i potrzebujesz nową linkę założyć. Ale, no nie można na 100% powiedzieć bo zdjęcia zrobiłeś z góry. Potrzebujemy więcej ostrych zdjęć tej metalowej końcówki z różnych stron a nie tylko z góry, żeby stwierdzić czy jest w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
...fakt zdjecie nie jest najlepsze raz ze to iphone , dwa ze bylem zdenerwowany wczoraj ostro , 3 bylo juz pozno ;]...

 

Moze lekki OF z mojej strony ale <lol2> IPhone ... tak go zachwalali jaki to on nie cudasny co to on nie potrafi ... no i widac co nie potrafi, nie potrafi zrobic ostrego zdjcia <lol2>. ten tel. to czysta żenada w jak najlepszym amerykańskim stylu i oni sie pchaja do europy :P @$$%@#

 

A teraz na temat, idź do sasiada, cioci, babci, wujka, dziadka czy pana Stasia z pod "czworki" i pozycz aparat, jaki kolwiek,(nawet Zabytkowy i archaiczny Siemens C65 o matrycy 0.3MPx by zrobił ładniejsze zdjecia) w dzisiejszych czasach prawie kazy ma aparat ( bo ten w twoim tel nie nazwał bym aparatem ... ) i zrob pożadne zdjecie, wynuz sie z czeluści własnej piwnicy czy garazu, wyjdź na ładne słoneczko, no bo przeciez jest śłiczna pogoda :) do ciepełka i na słoneczku (byle nie prześwietlić zdjecia ...) zrob klika fotek. Nie machaj nam przed nosem tuzinem Mega pixeli, zdjecie 800x600 powinno wystarczyć, w razie potrzeby mozna dac wieszką rozdzielczość ale bez przesady bo nie kazdy ma szybkie łacze :):P:P (nie o sobie mowie :)) zrob ładne marko (czyli z bliska) z kilku stron zeby mieć jasny pogląd na sytuacje. I weź to sobie do serca jak chcez zeby ci ktokolwiek chciał pomagac bo ja osobiscie jak widze takie foty to mi sie łańcuch z radości kończy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...