Skocz do zawartości

[rower] Hardtail do 11.5 kg


ralphy

Rekomendowane odpowiedzi

Ale zachowuję trzeźwy (??) umysł

Chyba teraz już nie wiesz czego chcesz. Wszędzie doszukujesz się tego Foxa albo wagi. Niestety w tej cenie cudów nie uświadczysz, ale HT i lepsze komponenty albo full, komfort, przyjemność z jazdy kosztem osprzętu i wagi. Dlatego radziłbym przysiąść, pomyśleć i wybrać, bo na rynku naprawdę jest sporo rowerów, ale widać, że już się trochę pogubiłeś. Najpierw Boplight, potem Anthem, teraz parę innych rowerów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fifi, gdybym wiedział, czego chcę, to bym się nie pytał. I na razie- to w tej cenie dla mnie są same cuda. Są nawet foxy i niska waga. A pogubiony to byłem na początku wątku, teraz- jestem wprost zachęcony wyborem. Jest i boplajt, i antem, i pare innych sprzętów. Z tym, że głównie dzięki sensownym radom kilku życzliwych i wtajemniczonych kolegów, którzy wyrozumiale podsuwają swoje sugestie. I nie mają pretensji, że kolejne propozycje powodują szybkie zwroty akcji.

---

 

Rulez- faktycznie, ani 140mm skoku, ani 10k to nie mój przedział, ale przejrzeć nie zaszkodzi! Teraz zresztą w empikach i kioskach, jak jest okazja- przeglądam, co wpada w ręce. A tego testu, który zapodałeś w linku- nijak nie zrozumiem, bo niemiecki jest mi praktycznie obcy. Choć z drugiej strony- ten przedział 2ooo-25ooEuro to jest niby poza zasięgiem, ale 30% posezonowej zniżki- i jest temat :) Kto wie?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...