Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Patriota

[amortyzator] jakie ciśnienie w R7?

Rekomendowane odpowiedzi

Patriota

Witam

Wiem że niemożna podać idealnego dla wszystkich ciśnienia ale prosze o osoby które posiadaja amortyzator MANITOU R7 SUPER ABSOLUTE DAMPING aby podały swoją wage i ciśnienie ja mam wage 63 kg i jak dobrze pamietam 120 PSI nie za dużo?

przepraszam 100 PSI

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Qba66

IMO zupełnie bez sensu. Po co Ci znać wagę i ustawienia konkretnych użytkowników? Jedni wolą kiedy amor jest twardszy, o charakterystyce sportowej, a inni miękką kanapę. Ja na Twoim miejscu pompowałbym amortyzator tak, by dobrze Ci się na nim jeździło. Wyjściowe ciśnienie ustawić poprzez odpowiedni sag, a potem ewentualnie robić korekty o parę psi mniej/więcej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
rzymo
Witam

Wiem że niemożna podać idealnego dla wszystkich ciśnienia ale prosze o osoby które posiadaja amortyzator MANITOU R7 SUPER ABSOLUTE DAMPING aby podały swoją wage i ciśnienie ja mam wage 63 kg i jak dobrze pamietam 120 PSI nie za dużo?

Ja mam R7 TPC (100mm), ważę niecałe 80kg, z plecakiem >80, pompuję 90-95psi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nawrotek

R7 raczej wysokociśnieniowe są - ja pod moje 60 kg ładuję około 85-90 psi z tym, że ja lubię sportową pracę i dosyć mocno go ujeżdżam. Dodam, że mam 80mm skoku

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Patriota

A czy panom sie zdarza dobić amortyzator?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z plików cookies. Możesz dowiedzieć się więcej tutaj: Polityka prywatności, Regulamin.