Skocz do zawartości

[XC] Centrumrowerowe.pl KujawiaXC


snuffi

Rekomendowane odpowiedzi

...ale jest też ciekawa. Start w takich zawodach to niezapomniana przygoda,można się na nich wiele nauczyć. Ktoś mądry kiedyś powiedział, iż najlepszym treningiem są zawody, dlatego Cię serdecznie zapraszamy, mogę dać głowę,że będziesz te zawody ciepło wspominał przez resztę sezonu.

 

Co do trasy, rzeczywiście częściowo będzie znakowana i sprzątana w sobotę,ale na stronie Kujawii jest zamieszczona mapka z poprzedniego roku z którą można bez problemu jeździć, gdyż trasa nie będzie bardzo zmieniona w tym roku. Poza tym ludzie już trenują i wystarczy trzymać się najbardziej rozjeżdżonego szlaku. Co do twojej techniki jazdy, to proponuje zapoznać się z takimi kwiatkami jak Elektryk, Żołędziowka, Wilcze Doły oraz zjazd przy obalonym drzewie. Każdy trenujący w Myślęcinku zapytany o te rzeczy na pewno Ci je pokaże.

Pozdrawiam i zapraszam na zawody, Snuffi- Kujawia XC Team

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka, Ja z kumplem mamy po 15 lat, rocznikowo 16 ;P Mamy duale i sporo jeździmy i to trase po 60-80km nawet... hopy rzadko, ale też w myślu oczywiście :woot: Zastanawiamy się czy ma sens przybycie, mógłby mi ktoś napisać czy rok temu był ktoś w ogóle na dualu czy tylko 19" ? Dzięki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

dziękuję za propozycję wspólnej jazdy,

już dziś pozwiedzałem sobie okolice, podjazd i zjazd będą ciężkie ale myśleże dam radę :woot:

jutro (niedziela) planuje kilkanaście kilometrów w okolicach 9-11 także może się spotkamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mamy :woot: Dziękuję bardzo za odpowiedź. Teraz pozostaje mi kupić jeszcze amor, bo swój miałem okazje w mire dobrze sprzedać to sprzedałem bo i tak był za ciężki i za bardzo pod FR. Szukam czegoś do 4 stówek, dosyć lekkiego co będzie się sprawdzać w terenie ale da się porobić świece jakieś triki :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wtedy fajnie, nie będzie trzeba się krecić w kólko jak g***o w przeręblu :P Tzn, trzeba będzie, ale nie tak jak na niektórych trasach gdzie okrążenie ma 1-2km, tego nie lubię, bo często trzeba pokonywać te same wkurzające podjazdy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :D tak czytam Wasze wypowiedzi i też się chyba skuszę :P pewnie w czołówce nie dojadę, ale chociaż sobie pojeżdżę :)kurcze z tej mapki ja nic nie kumam :P hehe nie wiem gdzie to drzewo i te Wilcze doły, bo niestety nietutejszy jestem, ale ostatnio sobie jeżdże po myślęcinku :bye2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nie jeździsz tylko po promenadzie :D znajdź źródełko i tam dopiero są te wszystkie fajne trasy.

 

A czołówką nie ma co się przejmować, bo będziemy ich widzieć do pierwszego stromego podjazdu, który oni podjadą a my będziemy podchodzić z buta :P no i na 3-4 kółku gdy założą nam dubla :bye2:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zeszłym roku 1 dubel był na 2 kółku

 

źródełko - taki cusiek przy jednym ze stawów w Myślęcinku skąd leci woda a ludzie nalewają ją do bidonów i butelek

Co do twojego pytania - nie ma określonej liczby kółek, jest czas- 1,5h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...