Skocz do zawartości

[zlot] wspÓlny wyjazd na I zlot forum rowerowego


drwall

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich bikerow:)

 

mam propozycje wspÓlnego dojazdu na miejsce rajdu:) wiec do sedna:) jestem z okolic krakowa i razem z kumplem jedziemy pociagiem (pociagami:) ) i tak sobie myslelismy ze mozna by sie ugadac zeby razem jechac pociagiem na zlot i wiadomo w pociagu soczek wypic:D

 

pociag wyjeŻdza 5.06.2009 o godzinie 3:55 rano i po paru tzn 4 przesiadkach dojeŻdzamy do Ludwikowic Kłodzkich na godzine 14.30

 

ceny to 31 zł caly bilet

studencki 19.50 zł

plus oplata za rower tj ok 5-10 zl

 

to jest przejazd tylko osobowkami

patrzylem na rozklady to do wrocka trzeba dojechac(mozna pospiechem ale nie wiem jak to jest z bikami) a potem z wrocka do Ludwikowic Kłodzkich tylko osobowka

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce Ci się przesiadać 4 razy w dodatku w nocy i z rowerami?

Tarabanić się w podróży z 11godzin i potem jeszcze dojechac 20km rowerem do schroniska?

 

Na Twoim miescu brałbym pośpiech do Wrocka, czas podrozy to 4:30h i pozniej przesiadka na Wałbrzych albo Świdnice.

Co godzine jezdzą PKSy z Wrocka do w/w miast, rower możesz spokojnie do kufra wrzucić, dojechac na miejsce i prawdopodobnie ktoś z nas, miejscowych odebrałby Was.

Koszt biletu PKS`u ulgowy~ 10zł.

Natomiast w PKP biorą 4zł od roweru niezaleznie od kilometrów.

Btw podchmielonych nie wpuszczaja do PKSu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to fajnie czyli jakaś inna opcja niż pociąg jest. tylko czy te pks-y jeżdżą przez Ludwikowice Kłodzkie ??

 

sprawdziłem na mapie i ze świdnicy jest daleko do Ludwikowic Kłodzkich nie wiem ale pociąg jedzie tam bezpośrednio owszem można do wrocka pośpiechem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie jeżdżą przez Ludwikowice...

PKSem tudzież Guliwerem dostaniesz się wygodnie i bez męczarni z Wrocławia do Świdnicy bądź Wałbrzycha.

A tak jak napisał Inferek, nie kombinowałbym z tyloma przesiadkami, lepiej poszukaj pośpiesznego do Wrocławia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszperałem w rozkładzie i oto co:

 

 

z krakowa do poznania pospieszny z wagonem na rowery wyjazd o 5-47 przyjazd do wrocka o 10-26

z wrocka do ludkowic kłodzkich (niema bezpośredniego są tylko z 2 przesiadkami) wyjazd 11-35 przyjazd 14-30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj sobie spokój, pośpiech do Wro. potem Guliwer do Świdnicy/Wałbrzycha i rowerem do schroniska...

Kombinujesz jak koń pod górę...

Wątpię czy po "soczku" będziesz miał ochotę się przesiadać w nocy...4 razy...odpinać, zapinać, pakować i przepakowywać się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dzierżoniowskim PKSie wpuszczaja z rowerami, tzn wrzucasz do bagażnika pomiędzy kołami (tzw kufer) i wsiadasz normalnie.

Guliwer to konkurencja PKSu w Świdnicy;p

 

Jak zauważyłeś pewnie ten pociąg z dwoma przesiadkami jedzie do Wrocka i tam masz przesiadke na pociąg do Kłodzka, w kłodzku przesiadasz sie na pociąg do Ludwikowic :) teraz weź mape i zobacz jaka to trasa :)

Ale zrobisz jak bedziesz chcial...

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...