Skocz do zawartości

[pedały] CrakBros 4Ti


Bula

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze wypadają wagowo, w działaniu trochę słabiej. Mają parę wad jak dla mnie 1. Brak poczucia kontaktu z rowerem - blok jest zawieszony pomiędzy cienkimi, wiotkimi 'łopatkami', nie spoczywa na osi. 2. Za duży luz bloku w pedale. 3. Trochę mało sztywne osie (a lubię mocno depnąć). Wszystko to sprawia że te padałka raczej do ostrego xc się nie nadają bo zwyczajnie nie ma w nich depnięcia - wszystko takie jakby gumowato-ruchome. Na początku przeszkadzał mi tez brak wyraźnego momentu wypięcia, ale po jakimś czasie przywykłem. Na trasach gdzie trzeba często schodzić z roweru wielkość CB może przeszkadzać, ale trasy takie należą do rzadkości więc można ten punkt pominąć (chyba że ktoś chciałby je do przełaju). Łożyska dostały lekkich luzów ale w granicach przyzwoitości - pedałka po roku użytkowania nie wymagają na razie serwisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem waga, wagą. Ale ja mając do dyspozycji tyle kasy, wolałbym kupić Shimano XTR, którego na pewno będą wytrzymalsze i nie złapią tak szybko luzów- jeszcze się nie spotkałem z dobrymi(samymi) opiniami na temat ubijaków.

Resztę kasy przeznaczyć na lżejsze pancerze czy jakieś carbonowe heble ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...