Skocz do zawartości

Stan szlaków/warunki atmosferyczne


kylos91

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! Postanowiłem utworzyć taki temat, gdyż część osób nie wie jakie warunki panują w różnych miejscach na naszych szlakach, czy nie ma jakiś utrudnień, remontów... To może ja zapytam pierwszy :) Orientujecie się może w jakim stanie pod względem wilgotności jest ścieżka wokół zalewu? Można spokojnie przejechać nie będąc w błocie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Uwaga ostatni dzwonek dla tych, co zamierzają serwisować swój rower xD Bowiem za mniej więcej 10 dni wróci do nas naprawdę piękna i słoneczna pogoda. Od 15-19 stopni więc warto warto zacząć zbierać siły xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z prognoz to nie wynika ale może masz jakieś znajomość.

 

Też się nie mogę doczekać pogody bo zakupiłem rower z miesiąc temu i nie miałem jeszcze okazji żeby się nim przejechać w normalnych warunkach :)

 

Nie szybko idzie ta wiosna bo już się doczekać nie mogę.

 

Pozdrower

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc xD Ścieżka nad zalew ogólnie jest w przejezdnej kondycji. Łącznik ulicy Muzycznej ze ścieżką (obok ogródków działkowych) jest błotnisty więc polecam jazdę z mniejszą prędkością na tym kawałku. Poza tym widziałem, że komuś się spodobała kostka na odcinku przy cukrowni. Pomijając trochę kawałków rozbitego szkła ścieżka jest sucha (choć w niektórych miejscach zalega trochę śniegu (np przy LKJ). Tam też należy zwolnić (by uniknąć dwupasmówki na plecach). Dość dużo pieszych, rowerzystów mniej. Jutro będzie jeszcze ładniejsza pogoda, więc polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Skoro temat o "różnych przeszkodach"... Czy to normalne w lbn żeby policja patrolowała ścieżkę rowerową radiowozem? <_< Lecę sobie dzisiaj przed 15 wzdłuż Bystrzycy na wysokości Parku Ludowego, podnoszę głowę a na czołówkę jedzie mi centralnie środkiem ścieżki policyjna astra rozpędzona minimum do 50km/h. Chyba chłopaki znaleźli sposób na ominięcie korków w godzinach szczytu :rolleyes: Szkoda że nie zdążyłem wyciągnąć telefonu i nagrać całej sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to jakiś napalony rowerzysta i z przyzwyczajenia ciśnie ścieżką? :) Te sosny porażka, nie da się ominąć :/

Nie wiem czy widzieliście w mmlublin, że ktoś napisał odnośnie tego syfu na ścieżce i dostali odpowiedź, że ścieżka jest sprzątana ileś razy... Zauważyliście kiedykolwiek żeby było sprzątane? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Wczoraj po południu byłem na ścieżce wokół zalewu. Sezon rowerowy rozpocząłem. Ścieżka przejezdna. Za ostatnim nowo wybudowanym odcinkiem ścieżki za ośrodkiem Marina w stronę mostu trwają następne prace nad utwardzeniem ścieżki. Po deszczu na tym odcinku może być grząsko i ślisko, ale wczoraj spokojnie można było przejechać.

W lesie sucho i żadnych utrudnień nie było na drodze.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...