Skocz do zawartości

[8828g] Giant XtC by Wax'


Wax

Rekomendowane odpowiedzi

Royal Mail nigdy nie kłamie - powiesiłem sobie tą kopertę na ścianie - ozdabia mi pokój który jest jakby nie patrzeć w kolorze żółtym ;D

 

W sumie z tego Nokona miało iść dla mnie kilka koralików których mi zawsze brakowało - reszta miała iść na Allegro, ale tak się złożyło, że pokombinowałem i mam zestaw przerzutkowy pod v-ki :voodoo:.

Edytowane przez Wax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę jestem zaskoczony że dałes nienajlżejsze Nokony. A co do fajek - to potrzebna taka częśc http://forums.mtbr.com/showthread.php?t=296718 [ na dole strony zdjęcie] lub ze starej fajki zrobic podobną. Ale możesz wtedy zaczepiac butem o pancerz , łuk bedzie większy niz z fajką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nokon'a dokupiłem pod v-kę, waży tyle samo co normalny pancerz - 138g. Nie jest super lekko, ale z działania jestem w 100% zadowolony. Można lżej, ale muszę sobie zostawić cokolwiek na późniejsze odchudzanie ;) Na tapecie są większe zyski, przy dobrym obrocie na kołach mogę zyskać ponad 500g.

 

Dzięki za linka ! Przydał się, mam jakieś stare końcówki pancerzy i pasują idealnie :P

Edytowane przez Wax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Tuning Mostka. Nieźle, nieźle zobaczymy jak z wagą :laugh: Ja w swoim Bopie mam takie coś, że jak wsadzisz palca do środka mostka to czuć nadmiar materiału :D coś takiego: 703633ca65337794m.jpg

 

Myślę, że tam można urwać z 1,5 - 2g ;) A a bawił się ktoś w śruby przewiercone na wylot, ale z tytanu ? :thumbsup:

Edytowane przez kllnTToOn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

to czyli tak:

 

Pozbycie się Lakieru z mostka - 2g ;)

Szlifowanie "pod top cupem: - 1-2g ??

Szlifowanie nadmiaru materiału od środka -2g

Wyfrezowanie Otworu między śrubami -3-4g

Wymiana śrub na Ti - 11g :D

 

Wyzysk ca. 19-21g ;) to sporo :P Ale jak jest w praktyce ? :)Wax Ile będzie ważył twój mostek ? ;)

Czyli razem mamy mostek o wadze ~95g 90mm :D

Edytowane przez kllnTToOn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...