Skocz do zawartości

[8828g] Giant XtC by Wax'


Wax

Rekomendowane odpowiedzi

Fifi no i po co cwaniakujesz ? Wiadomo, że jest cięższy, ale przy tym wytrzymalszy i śruby z kominami są o wiele dłuższe niż te z KCNC.

Myślałem jednak, że zestaw Ti będzie cięższy o 2g a jednak jest cięższy o "aż" 4 :sick:.

Ja teraz powinienem zapytać czemu cwaniakujesz. Napisałem, że tytan jest cięższy od alu, bo z Twojego postu ewidentnie wynika to, że tytan jest lżejszy od alu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz powinienem zapytać czemu cwaniakujesz. Napisałem, że tytan jest cięższy od alu, bo z Twojego postu ewidentnie wynika to, że tytan jest lżejszy od alu.

 

Średnio to zauważyłem. Z postu wynika że rower przytył a nie że tytan jest cięższy od alu.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zapytaj i hejtuj dalej. Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu...

Fifi zauważ, że cwaniakujesz w MOIM temacie, jak założysz sobie swój to tam sobie pocwaniakujesz i będziesz uskuteczniał głupie uwagi na temat swojego sprzętu i tworzył kółko wzajemnej adoracji. Pisałem nie raz w tym temacie, że życze sobie konkretów a nie jałowych dyskusji.

Nie napisałeś nic mądrego, żadnego komentarza do sprzętu, pytania czy też uwagi albo porady tylko kolejny raz mądrzysz się tym co wiesz o sprzęcie z kroci stron w internecie. Wolałbym byś skrytykował albo podał jakąś ciekawą myśl na temat sprzętu...

 

Co wnosi do tematu to że napisałeś, że tytan jest lżejszy od alu ? Myślałem, że będzie różnica max 1-2g, a nie 4g tyle na ten temat. Dam głowę, że gdyby śruby TI były takiej długości i grubości jak KCNC to miałyby b.podobną wagę, różnica na poziomie 1-2g.

 

Co do zmian to idą oponki 2.25 i brand new śrubki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z DancingRalphów nie jestem zadowolony i chce je zmienić.

 

Dziś nie tańcowałeś za mocno, mną bardziej rzucało:) W sumie, to jest dziwne bo moje niby mają 2.1 a jak porównywałem z oponkami kumpla, który ma 1.8 continentale to moje były węższe.... Co to za plany :whistling: Będzie grubo poniżej 10kg?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tańcowałem Ciastek, tańcowałem - Infer i Wiśnia widzieli B) Nawrot jak za mną jeździ to też widzi, że mi pośladki wariują na boki :D

Będzie poniżej 10kg, pewnie poniżej 9 też będzie :D

 

Nie będę zapeszał :D jak przyjdą i przełożę to na pewno tu pokażę :whistling:

 

Nie jest tak, że całkiem hejtuję RaRa, bo na suchym idą całkiem przyjemnie, a o asfalcie to nie wspomnę, lecz w terenie i błotnistych lasach nie radzą sobie najlepiej...jestem przyzwyczajony do trochę innego trzymania w błocie. RaRa nie pójdą na śmietnik, ale chcę mieć lepsze opony w mokry teren i błoto. Będę miał 2 komplety opon i nimi żonglował :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tune był obity żółta skórą, która do niczego nie pasowała, więc jest bez obicia i waży 80g (waga roweru uwzględnia 97g). Tune będzie obijany alcantarą najprawdopodobniej, chyba ze nadworny obijacz zaproponuje coś lepszego tudzież lżejszego :wub:

 

Teraz pytanko do Was, lepiej obić czerwoną skórą/alcantarą, czy czarną ? Bankowo zostanę przy czerwonych dodatkach, z czerwonym obiciem dobrze komponowałby się z owijką...

 

Obiecane fotki z szybkiej sesji.

 

dsc0695y.th.jpg

 

dsc0696d.th.jpg

 

dsc0694r.th.jpg

 

dsc0691.th.jpg

 

dsc0687.th.jpg

 

dsc0686.th.jpg

 

dsc0684n.th.jpg

 

dsc0680z.th.jpg

 

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem, Tune wpadł całkiem przypadkowo...prawie jak bym go znalazł :(

Miała być sztyca w lipcu, bo ten BOP jest za cienki i źle wygladą przy tak zwartej konstrukcji...a zwłaszcza przy "grubej" Rebie.

Na wszystko przyjdzie czas, a czy będzie to za tydzień czy w sierpniu czy po wakacjach to się okaże.

Czerwony może się brudzić szybko zwłaszcza, że lubię zaliczyć wszystkie napotkane kałuże :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladnie :thumbsup:

 

Siodlo raczej czarne, na pierwszy rzut oka czerwien ok ale po chwili zastanowienia wygladaloby to jak kupa na srodku salonu. To tyle ode mnie jesli chodzi o estetyke, no moze nie do konca...

 

Byloby ladniej ze wszystkimi srebrnymi pancerzami razem z blokada.

Od przedmowcy czerwone koncowki linek, tez bym wzial ale z przesylka bylyby to najdrozsze koncowki na swiecie ;)

Linka tylnej przerzutki do skrocenia. Ze zdjec wyglada ze nokony tez. Co do nokonow to te czarne kondonki nie wygladaja zbyt fajnie...

 

Co do czerwieni to nie przesadzaj, tak jak jest teraz jest fanie, no moze z wyjatkiem tej owijki :confused: ale to tylko ja...

 

Tak juz poza tematem lekko/ladnie to moze jakis bezprzewodowy licznik, ten zawijas kabelkowy troche nie halo.... a poza tym na grzyba Ci tyle urzadzen :icon_wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już odpowiadam ;)

 

Od początku...

Tune będzie czarny, bo już kilka osób łącznie z moją Babcią powiedziały, że będzie lepiej wyglądało :icon_wink:

 

Nokon będzie pełny, brakło mi na koniec przedniej przerzutki bo kupiłem zestaw używany i chyba było mało albo tak jak piszesz przesadziłem z tylną przerzutką, jutro coś pokombinuje i może starczy mi bo mam kilka wolnych koralików.

Końcówki linek miałem czarne od Grzegorza, które podarował mi serdeczny kolega Nawrotek, ale jak to bywa w trasie połowę zgubiłem - pomyślę coś by były czerwone.

Kondoniki są przejściowe, żeby nie zajechać ramy w 3 sekundy, szukam innego patentu.

 

Owijka zostaje i nie ma bata :thumbsup:

 

A z tym wirelessem toś walnął w dziesionę :confused: - właśnie zamontowałem Cateye'a Micro :D ehhehe :D

Myślałem już by sprzedać pulsaka ale nie wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...