Skocz do zawartości

Mniejszościowy KLUB użytkowników GT !


bikergonia

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

U mnie też zmiany. Siodełko Selle Italia Flite Kit Carbonio zamieniłem na Thoork Gel Flow. Jeśli ktoś te pierwsze chce kupić (176 gram) to zapraszam na priv ;) Na nowy sezon do kapci Conti Explorer dokupię drugi zestaw w postaci Racing Ralph'08 lub Nobby Nic, no i jakieś semislicki na piaski Mazovii by się przydały...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się poważnie nad tym. Najchętniej chciałbym mieć dwa rowery. Jednego Zaskara i drugiego GT Force lub I-drive 5. A, że mogę mieć jeden to z połączenia tych dwóch wychodzi Marathon z setką skoku. Poczytałem trochę i dużo dobrego o tej ramie i o tym damperze napisali. Cenowo wyjdzie mi 1900zł za nową ramę z nowym damperem, więc również całkiem znośnie. Zaskara kocham ale czuję potrzebę fulla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zdecydowany niczym kobieta (nie urazajac kobiet :) ). Zaskar zostaje... nie moge go tak po prostu komus sprzedac :P Na fulla przyjdzie czas ale Zaskara sie nie pozbede. Zaskar w przeprosinach za to, ze chcialem sie go pozbyc dostanie kilka prezencikow :P Biala Rebe SL z 2008, kierownice gieta Amoeby Scud Carbon 170 gram i oponke na tył NN bo moja poprzednia sie przerwala :) Mysle, ze bedzie zadowolony z zadoscuczynienia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kello: mógłbyś dać namiary na tego Marathona?

Mi chodzi po głowie coś do enduro jakiś SC Blur Lt2,Titus Ftm badz Gt Force. Na planach pewnie się skończy bo za daleko do gór mam pozatym duża szansa że ten sezon spędze w całości na szosie. Ale w przyszłości czemu by nie jakby sie uparł to w górach moge spędzić 3miesiące w roku więc można by wykorzystać maszynkę :thumbsup:

 

A Zaskarek kwitnie, dostaje błotem po twarzy :P sztyce ma też nową Eastona. na razie koniec zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten czarny jest :P Do tej pory widziałem białego (czy coś zbliżonego do tego koloru) i niespecjalnie mi się podobał ale black is black :icon_mrgreen: Ale osobiście jakbym przymierzał się do fulla to zdecydowałbym się na jakiegoś marathona carbonowego z Rebą. Jeden rower już złożyłem i chyba nie chciałoby mi się składać drugiego. No, jedynie napęd i hamulce wymieniłbym na Powered by SRAM czyli SRAM, Truvativ i Avid :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Reba zamontowana ;)

e27e586f6a72873dm.jpg

Chodzi miodnie, muszę jeszcze kupić jakąś pompkę, bo nie mogę wciąż od kolegów pożyczać :rolleyes: Zmieniłem jeszcze śrubki z niebieskich na alu czerwone. W tym tygodniu domontuję kierownicę i zaciski kół.

 

Mam taki pomysł... chcę mieć białą sztycę. Chyba wyglądałoby fajnie, bo taki rower teraz jest zbytnio biały z przodu a z tyłu nic białego nie ma. Z braku na rynku odpowiednich i faktu, że moja obecna sztyca riczeja nadaje się i tak do wyrzucenia (jarzemko jest sklejone na distal ;) ) planuję zmatowić anodę na sztycy i pomalować ją na biało lakierem samochodowym w szpreju :P Oczywiście tylko tę część, która wychodzi z ramy. A w terminie późniejszym może uda mi się znaleźć jakąś białą sztycę, która nie kosztowałaby 300zł. (o długości 400)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Odpuszczam sztycę na czas znalezienia oryginalnie malowanej. Teraz szukam ramy GT rozmiar 16" według klasycznej numeracji GT (center-center). Coś ze starszych modeli, jak Palomar, Agressor, fajnie jakby było stalowe. Cokolwiek, bo trudno o taką ramę :icon_mrgreen: Może ktoś ma ? :icon_wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mój Zaskarek właśnie dostał rogi Ritchey WCS ;) Zakładam poroże bo na samym początku będę dążył do skrócenia mostka o co najmniej 10 mm, a jak się da to o 20 (mam 110) więc na podjazdach przydałaby się pomoc. A, i jeszcze zakładam do tyłu tarczę 140 mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

140? Dartmoora Nano? ;)

 

Ja zamontowalem nowa kiere gieta krotsza od poprzedniej o 10cm :P I musze przyznac, ze lepiej sie jezdzi no i rower miesci sie w garazu duzo lepiej. Zamontowalem tez zaciski dartmoora, ladny czerwony kolor maja. A teraz zabawiam sie ze sztyca :P Zobaczymy czy mi sie uda, jak sie uda to sie pochwale :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...