Skocz do zawartości

[Licznik]Kellys KCC 13


Rekomendowane odpowiedzi

13-sto funkcyjny licznik który wskazuje:

 

*prędkość chwilową,

 

*prędkość maksymalną,

 

*prędkość średnią

 

*dystans dzienny,

 

*dystans całkowity

 

*zegarek

 

* format godziny 12/24

 

*posiada funkcje Auto start/stop,

 

*funkcje SCAN,

 

*posiada mozliwość porównania aktualnej prędkości

 

*śledzenie zmiany predkości,

 

*zachowanie dystansu całkowitego po wymianie baterii..Największa bzdura..trzeba zapisać dystans na kartce i wklepać do komputerka..inaczej stracisz dane

 

waga: 32g

 

 

Jeżdziłem w deszczu i nie zaobserwowałem żadnego dziwnego zachowania..testu w wiadrze mu nie robiłem :(

Ogólnie spoko mam go od jakiś 2000km i sprawuje się dobrze..zarysowania powstały, bo zapomniałem o nim gdy stawiałem bika do góry kołami :woot:

 

 

 

Jego zdjęcie

http://img216.imageshack.us/my.php?image=cz11un1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Witam używam ten model od 8.01.2009 w zimie nawet przy -15stopni wyswietlacz byl w miare czytelny. Ogólnie to w miare dobrze mierzy choc funkcja automatycznego start-stop 'czeka' na magnez (od obrotu do obrotu) tylko 2sekundy i dlatego mierzy minimalną prędkosc od 3.8km/h, i trzeba ujechac ok 6-9metrow zanim cos wyswietli. Po przejechaniu 2700 km umarł, okazalo sie ze kabelek przy samym mocowaniu licznika sie urwal (jeden biegun) wiec tak nagiąłem kabel ze 'łapie' ale czesto na dziurach nie łapie ;) tak sie oberwał ze nie wiem jak go tam poprawic ale po 3500km dalej cos mierzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Mam ten licznik od dwóch dni razem z rowerem :)

 

Dzisiaj na postoju zdarzyło się coś dziwnego, mianowicie przez chwilę telefon z włączonym GPS. Miałem przy liczniku i ... licznik się zresetował :/ Drugi raz mi się nie udało to :) Nie wiem czy to zbieg okoliczności, no ale wszystkie dane które miałem zapisane skasowały się :/

Edytowane przez PanBobek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Mam ten licznik 8 miesiąc. W tym czasie zrestartował się 4-5 razy. Wydaje mi się że to przez to że czasem lewy przycisk się "nie odklika" i ciągle styka się z płytką, grzebiąc w ustawieniach lewym przyciskiem doprowadzamy do wciśnięcia równocześnie 2 klawiszy co skutkuje restartem. Lecąc dalej: zaczep licznika po kilkunastu zdjęciach i włożeniach licznika robi się luźny, przez co lubi wypadać w trakcie jazdy. Dla początkującego jest ok, dobry stosunek ceny do jakości, warto jednak mieć gdzieś zapisaną kopie ODO, żeby potem nie mieć problemów z ustaleniem ile rower zrobił km. Licznik radzi sobie bardzo dobrze przy - 19 stopniach C jak i 37 w cieniu. W słońcu chyba przeżył razem z rowerem w nagrzanym aucie ok. 50 stopni C przez 2h. Zaliczył 2 oberwania chmury i jedno gradobicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...

Witam

Mam takie pytanie co do tego modelu, a mianowice kupiłem niedawno LICZNIK KELLY'S KCC-13 MODEL 2011

i odnośnie pomiarów trase którą robie samochodem pokazuje mi załóżmy 7km to licnzik tą samą trase wskazuje 3,5km o co chodzi orientuje się ktos? inny pomiar podobnie 15km wskazuje 7,5km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

a czy ten licznik ma opcje wpisania ręcznie dystansu całkowitego jak to w niektórych licznikach ma miejsce!?

tak ma przechodzisz na dystans całkowity przytrzymujesz lewy przycisk przez kilka sekund a następnie możesz wpisywać co chcesz :bye2: . Po wpisaniu znów przytrzymujesz lewy przycisk.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja odradzam ten złom. Miałem, używałem prawie 3 sezony, nigdy więcej! Co ~1000km się resetował, sam z siebie, często na kierownicy. Dodam, ze bateria dobrze ' siedziała'. Czytelność dolnej części wyświetlacza - kiepska, spróbujcie znaleźć przecinek, zza kierownicy nie widać. Mocowanie klejone tysiąc razy, ba, oplot kabla po tym czasie potrafił pęknąć, ot tak, niekoniecznie na zgięciu czy pracującej części. Jedyny plus to magnes - jeździ u mnie dalej przy sigmie :D

 

Wymęczone z Galaxy Young :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...