Skocz do zawartości

[uczciwość] transakcje z użytkownikami forum


Kanonier

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

No i znów kłopoty z tym młodzieńcem:
http://www.forumrowerowe.org/user/155509-llancer/

Popytałem użytkowników którzy mieli z nimi cokolwiek do czynienia, i większość twierdzi że jest niesolidny.

W moim przypadku prawie sprzedał mi hamulec. Prawie bo miał się odezwać tego samego dnia i podać mi dane, ale mnie olał i odezwał się dnia następnego i stwierdził że nie sprzedaje bo nie ma milionów na koncie by dołożyć do następnego hamulca. Wywnioskowałem że chłopak doszedł do wniosku iż podana na OLX cena za hamulec jest za niska i będzie chciał w przyszłości sprzedać ten hamulec za wyższą kwotę.
Nie lubię takich kombinatorów i wysmarowałem maila do ekipy OLX. Może coś da, a może nie, ale wklejam go poniżej by dzieciak miał nauczkę.

 

 

 

Dzień dobry
Bardzo proszę by Państwo przyjrzeli się użytkownikowi który prawie sprzedał mi hamulec. Z boku może się wydawać że nic się nie stało bo ja pieniędzy nie zdążyłem jeszcze przelać... Niestety właśnie się stało, bo w tym czasie przeszły mi koło nosa dwie okazje, a ja nadal pozostaję bez hamulca, a w przyszły czwartek mam perspektywę wyjazdu w góry.
Tak się składa że należę do ekipy dbającej o porządek na forumrowerowe.org i z łatwością znalazłem tego użytkownika, który już kilkakrotnie zasłynął u nas z niesolidności i dopiero telefony do rodziców załatwiły sprawę.
oto link do tematu na forum (użytkownik ma nick Ilancer):
http://www.forumrowerowe.org/topic/45667-uczciwosc-transakcje-z-uzytkownikami-forum/page-22
Ze swojej strony obiecuję że zrobię wszystko by ten młodzieniec więcej nikogo nie wyprowadził w pole swoimi obiecankami, Państwa natomiast proszę o wzajemność by taka sytuacja więcej się nie powtarzała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

 

Nie chce negatywnych opini dawać dobrym użytkownikom.

 

@EDIT zamiast sie tłumaczyć dam screeny ,żeby każdy zainteresowany sam rozstrzygnął czy b.źle postąpiłem.

https://www.dropbox.com/s/n6vo92z6mwpsf2y/Zrzut%20ekranu%202014-06-13%2022.04.05.png

https://www.dropbox.com/s/vrz23dmyejem9p9/Zrzut%20ekranu%202014-06-13%2022.04.31.png

 

Tyle w temacie.

Edytowane przez llancer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce sie kłócić w tym temacie.

Nie daje,ale moim zdaniem jesteś równie nie uczicwy jak inni.Co ja zrobiłem Ci złego,nie sprzedałem hamulca,uprzedziłem ,że sie zastanowie itp.

Kto ci niby odpisał,jakiś 10 letni gimbus co sam nawet nie wiedział czego chce i kiedy mam mu wysłać,a potem Ojciec jego co dzwonił do mojego ojca,dzwonił do Mnie i PRZEPRASZAŁ za syna.....Uważaj co chcesz,ale to nie jest oszukiwanie,złodziejstwo,anie wysyłanie nie tego co chcesz,tylko zwyczajnie Nie sprzedanie z wiadomego powodu. Tyle OT 

 

Edit:A może ci jeszcze szanowny pan napisał co mnie na kase oszukał na allegro,wysłałem mu rame zanim zapłącił bo mnie błagał,a nastepnie kasa doszła,o wiele za mało,potem uznał ,że koła które mu sprzedałem czyt. koła + opony + tarcze Sprzedawałem jako komplet ,czyli uznał ,ze powinny być też zaciski o których mowy nie było,wiec mi mniej kasy wysłał bo musiał je kupić...

 

 

Ucziwość...Hę.

 

 

Edytowane przez llancer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.forumrowerowe.org/user/154361-kiciok/

 

 

   szału nie ma... dawno dawno temu(jeszcze we wrześniu) w dziale "oddam" napisałem że mam do oddania rogi po kosztach wysyłki. Rogi wysłałem, wiem że dotarły, ale kasy do tej pory nie ma... Nie chodzi tu o kasę ale o przyzwoitośc.

Ach to młode pokolenie...

 

Stare, ale się ustosunkuje, gdyby ktoś na to trafił :)

 

Były troszkę problemy z otrzymanie danych do wpłaty, poprosiłem w październiku 5tego, dostałem 17nastego następnego miesiąca, ale miałem dość długą przerwę od forum no i sprawa mi wyleciała z głowy.

 

Oczywiście koszty wysyłki zwróciłem + piwko za zwłokę.

 

Także myślę, że chyba wyjaśnione i nikt do nikogo urazy nie ma ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

Były troszkę problemy z otrzymanie danych do wpłaty, poprosiłem w październiku 5tego, dostałem 17nastego następnego miesiąca

 

dałem Ci coś w prezencie(wysłałem natychmiast bo Ci się spieszyło) i powiedziałem że z przelewem(pokrycie kosztów wysyłki) się nie spieszy, bo faktycznie nie spieszyło mi się, a Ty nie miałeś wówczas kasy. No to dane wysłałem Ci miesiąc później byś miał czas na uzbieranie. 
Po pół roku przelałeś kasę i teraz jest ok.


 

 

Ucziwość...Hę.

 

w kwestii uczciwości - ostrzegam, że jeśli zobaczę jakiekolwiek Twoje ogłoszenie w dziale sprzedam lub podpis w sygnaturze że coś chcesz sprzedać to uczciwie Cię ostrzegam, że zostaniesz zbanowany! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok,to mi wytłumacz pare rzeczy,skoro na pw nie chcesz.

1.Na jakiej podstawie zostane zbanowany,jaki jest pkt. regulaminu ze użytkownik dostaje bana po napisaniu w dziale sprzedam.

2.Gdzie jest jakiś zapis w regulaminie ze jak ktoś ogłosi ze jak napisze w dziale sprzedam,czy w sygnaturze dostane bana.

3.gdzie jest napisane ,że masz taką moc ,ew twoja ranga ma by wyznaczac regulamin dla mnie.

4.Gdzie jest napisane ze nie moge dac linka w dziale sprzedam do przedmiotu na allegro,gdzie to juz nie forumrowerowe pełni wtedy role giełdy lecz allegro.

5.W regulaminie nigdzie nie ma ze użytkownik nie może pisać w dziale sprzedam i nie ma wymienionych powodów.

6.Rozumiem jak bym oszukał kogoś na pare stów,tysięcy,nawet pare dyszek.lecz to ja zostałem oszukany,to mnie ludzie przepraszali,to ja ci nie sprzedałem hamulca,rzeczywiście to ja najbardizej zawiniłem ,że mnie ktoś okradł i jeszcze pisze na mnie złe opinie.

W allegro też bym dostał negatyw jak byś jeszcze nie kliknął kup teraz? No zastanów się.

 

Jednym słowem,staram sie stosować do regulaminu,w którym nie pisze nic o karach za NIEDOKONANE transakcje z winnych serwisach z ogłoszeniami nie forum.,Śmieszne.

Rozumiem ,że jesteś ,,ważny'' ,że możesz mi dać bana,ale za co,za to ,że nie sprzedałem ci hamulca na serwisie olx ? Spoko,jeżeli tak uważasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

No to dane wysłałem Ci miesiąc później byś miał czas na uzbieranie.

Pff, nie bądź taki do przodu :starwars:  :laugh: 

 

@@llancer, Ciekawe do ilu osób oprócz mnie, napisałeś PW z Twoim opisem sytuacji. Nie jestem stroną w tej sprzeczce. Myślałeś, że Ci przyklasnę? Kombinujesz jak koń pod górkę, screeny mówią same za siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
Ucziwość...Hę.

 

 

 

Jak by 2 obok siebie stały to bym te koła na szybkości zmienił.Babka na kasie by sie nie skapnela.A nie wszedzie sa kamery,a jak coś zawsze mozna wcisnąć kit ochroniarzowi ze te koła są identyczne tylko np. te mają inny wygląd tarczy... Albo zanim by ktos przyszedl to by was juz nie bylo. :)

źródło: http://www.forumrowerowe.org/topic/159938-rower-29er-dla-mass-leader-makrokesz/?p=1513632

 

Masz jeszcze coś do powiedzenia w temacie uczciwości?

Edytowane przez adamos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziubek: MEGA PROFESJONALNIE. Przedmiot transakcji dokładnie opisany i zilustrowany dobrymi zdjęciami. Odpowiedzi na wszystkie pytania rzeczowe + dodatkowe informacje w postaci linków do opisów, testów, prezentacji. Wysyłka towaru - zgodnie z ustaleniami. Opakowanie - przedmiot zabezpieczony idealnie. Obsługa posprzedażowa :w00t: Miło było znaleźć w skrzynce wiadomość: Czy wszystko ok? czy nic się nie uszkodziło? jak się sprawuje sprzęcik? czy mam jakieś uwagi?. Jestem bardzo zadowolony z przedmiotu i z samego przebiegu transakcji. POLECAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...