Skocz do zawartości

[Obręcz] Wysoka obręcz do ostrego


Duo

Rekomendowane odpowiedzi

180tki 360tki :laugh:

teraz wiekszosc obreczy ejst niekapslowana ,nawet obrecze bmxowe :blink:

 

no włśnie, tym bardziej, że wydaje mi się, iż velocity deep v są także jednokomorowe i niekapslowane i jakoś uchodzą za jedne z mocniejszych.

 

 

ktoś jeździł na tych alexach da28?

 

@kaemes - daj mi jeszcze trochę czasu z tymi 'obrotami':)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A co powiecie o tym?

http://www.jh-samson.com/english/

W Poznaniu dwukomorowa niekapslowana z podwójnymi ściankami 700c kosztuje 35 złotych (już nie wiem który model).

Poza tym oni tam piszą że 1200000 rocznie tego robią, to chyba nieźle.

Ktoś konsumował?

 

no gdzie w poznaniu są takie obręcze?

fajne są dwie pierwsze opcje, bo w calosci pomalowane!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no gdzie w poznaniu są takie obręcze?

fajne są dwie pierwsze opcje, bo w calosci pomalowane!

Na 28 czerwca przy Hetmańskiej jest serwis rowerowy i tam są na pewno te:

http://www.jh-samson.com/english/product/product3/HS18A.htm

a skoro typ ma te to pewnie inne też może mieć. Albo da Ci namiar na dystrybutora. Jak się czegoś dowiesz, to daj cynę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...

ostatnio to raczej posiadanie ostrego koła jest obciachem... :icon_wink: Może jak się poszerzy moda na holendry to się zniknie w morzu innych rowerzystów ha! A zupełnie poważnie to co to jest moda ostrokołowa i gdzie jej szukać? Sam zatrzymałem się na prostym i możliwie obskurnym rowerze, plus ostra piasta co nogi mają zabawę. Nawet brak hamulców mnie nie zaraził. Dziwne, że przełamałem się i uległem modzie na U-Loka...

 

Prawie zapomniałem dopisać, wysoki stożek sprawa gustu, i ponoć aerodynamiki w wersji taniej i ciężkiej... dodam tylko że nie ma nic lepszego niż lekkość kiedy rozkręca się zwykłą, starą lekką obręcz z przyklejona szytką. czyli jakieś nie aero ale 700 gram. Tani remerx Taurus wazy koło 700 gramplus dętka i guma kloc mamy sumę 1050 g. I taka różnicę czuć. Co nie zmienia faktu że na miasto mam kloc-koło, tylko że nie ma z nim tej frajdy, ono się tylko toczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 6 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...