Skocz do zawartości

Masa Krytyczna


daro24

Rekomendowane odpowiedzi

Lidera? Masę krytyczna organizujemy MY rowerzyści.

 

Organizacja lada dzień rusza pełną parą, na razie dajemy sobie radę w każdej kwestii.

Jeżeli będziemy potrzebować jakiejkolwiek pomocy to damy znać na forum.

 

Na dzień dzisiejszy, wiadomo że będziemy potrzebowali pomocy w przylepianiu plakatów. Odbędzie się to w dwóch etapach, na 3-4 tygodnie przed masą rozwieszamy pierwszą serię plakatów, tydzień przed masą "dowiesimy" brakujące plakaty bo wiadomo jak to jest.

 

Pierwsza Masa Krytyczna odbędzie się w pierwszy piątek Kwietnia.

 

a później już co miesiąc w każdy pierwszy piątek.... :D:thumbsup:

 

dlaczego pierwszy piątek miesiąca ? ponieważ nie chcemy kolidować z innymi Masami krytycznymi.

 

 

 

Więcej szczegółów wkrótce...:D

 

 

 

 

 

 

edit:

 

Panie i Panowie, jest jeszcze kwestia organizacji Masy w pierwszy a nie ostatni piątek miesiąca...

proszę zainteresowanych o wypowiedź w tej kwestii...

 

Moje argumenty za masą w pierwszy piątek:

 

- przede wszystkim nie będzie trzeba wybierać między Gliwicką a Katowicką masą... co wiąże się z tym, że możemy pozyskać bajkerów z okolicznych miast (myślę, że nawet z Katowic)

 

przeciw:

 

-masę organizuje się na całym świecie w każdy ostatni piątek miesiąca... :wacko:

 

 

 

co o tym myślicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny pomysł :wacko: Jeśli bedzie potrzebna jakaś pomoc w rozreklamowaniu (na terenie Chorzowa, Katowic, Bytomia i okolic) to piszcie :D bardzo chętnie pomoge. (również w samej organizacji bo organizowałem juz kilka masowych imprez). Termin bardzo fajny bo bede mógł uczestniczyc również w katowickiej masie :D Pozdrawiam :D (jak cos gg:8440343) :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś koło 23 zacznę konstruować stronkę WWW (tylko sobie kawę zrobię i skończę ten bajzel co mam na biurku), problemem jest domena. Firma Multitechnika życzy sobie 70 zł za roczne użytkowanie domeny: www.m-k.gliwice.pl. Gdybyśmy zrobili zbiórkę kasy na masie, a było by 100 osób i każdy dał by mniej niż złotówkę to mamy ładną domenkę przez rok. Jeszcze potem napiszę jak to wszystko widzę. Robota mnie goni :P Przydałby się grafik który ma gust pod względem kolorystycznym bo ja jestem od tworzenia szkielecików i zabezpieczeń przy WWW, natura nie obdarowała mnie czymś takim jak gust ;)

 

Jest jakiś chętny do robienia zdjęć tam na miejscu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny pomysł :P Jeśli bedzie potrzebna jakaś pomoc w rozreklamowaniu (na terenie Chorzowa, Katowic, Bytomia i okolic) to piszcie :D bardzo chętnie pomoge. (również w samej organizacji bo organizowałem juz kilka masowych imprez). Termin bardzo fajny bo bede mógł uczestniczyc również w katowickiej masie :D Pozdrawiam :D (jak cos gg:8440343) ;)

 

 

Hej, dzięki że chcesz pomóc...:) myślę ze na pewno skorzystamy z twojej pomocy :D

 

zapisze sobie gg i jutro się odezwe:) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj o godzinie 19:30 doszło do spotkania organizacyjnego mafii krytycznej w składzie: Lukashs, daro24 i Darth. Wymieniliśmy poglądy na temat wzorajzego mrozu, mgły i masy :icon_mrgreen: Musimy na drugi dzień po masie jechać w te miejsca gdzie zostawiliśmy ulotki i je zerwać, bo straż miejska może wynająć zewnętrzną firmę porządkową która wystawi nam taki rachunek że się nie pozbieramy. Po za tym nie wolno niszczyć drzewek pineskami i zszywaczami, od tego jest taśma klejąca która pewnie pochłonie dwa razy tyle km ile zrobiliście ostatnio do Pszczyny. :icon_wink: Więcej info na ten temat będzie zaraz na oficjalnym forum GMK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czemu ja nic o tym nie wiedziałem? - już się z wami nie bawię B) <foch>

A tak serio to czemu trzeba te plakaty zrywać? - przecież Masa będzie co miesiąc, no właśnie - skąd oni będą wiedzieć które są stare a które świeże? a po 2 to komu wystawią ten mandat? - macie zamiar podpisywać się na plakatach? - ja nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam podobną opinię:) co tilk8 ciekawe na kogo oni mają wam ten rachunek wystawić? na Gliwicka Mase Krytyczną? Wy jako organizacja, podmiot społeczny, osoba prawa, instytucja skarbowa NIE ISTNIEJECIE:) i to jest piękne bo nikt nie może wam nic zrobićB) Wy tylko spotykacie się co miesiąc aby przejechać się ulicami miasta, a że lubicie robić to w dużej grupie, ktoś rozwiesza wam plakaty:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...