Skocz do zawartości

Masa Krytyczna


daro24

Rekomendowane odpowiedzi

Wiedziałem że jest duży, ale żeby aż tak? :) Sprawa www GMK wygląda tak: jest wypełniona kompletnie, brak tylko trasy przejazdu którą się doda... kiedyś :D Działy na forum są porobione w kwestiach mojego gustu i jeśli chcecie dodać coś od siebie to piszcie mi na GG. Ogólnie jeśli uważacie że czegoś brak to piszcie do mnie. Łukasz to nawet tam dodał esej o swojej skromnej osobie. Z mojej strony to chyba już wszystko, pytanie co dalej? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Genialnie chłopaki, ze pierwszy a nie ostatni piatek, dzieki za spooore poswiecenie :D

No i mozecie na mnie liczyc, mimo ze udzielam sie w katowickiej to jestem z Zabrza i do Was mam blizej i nic nie stoi na przeszkodzie pomagac w dwoch jednoczesnie :D

 

Czyli teraz przy dobrych wiatrach nawet trzy masy krytyczne w miesiacu, kto chce nawet cztery (Gliwice, Katowice, Zagłębie, Tychy).

No i UM Gliwice ma przesrane =D. Gliwice to wspaniałe miasto do zapchania go rowerami!

 

Jeśli w czymś mogę pomóc to się oferuję :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEHE proszę

[imghttp://www.mywolomin.pl/pixother/20060913_dirtpark1.jpg[/img]

Świeżutki Beton:P

 

Ale on mi miał wozić reklamę usług informatycznych:P

 

 

Wiedziałem że jest duży, ale żeby aż tak? :D

 

 

:D:D:P:devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil: :devil

jak chcecie to wogole zalatic z plakatami??? sprawa wyglada tak ze odzwiedzam dziennie kilka drukarn w pracy i jak by byl projekt to bym sie zapytal jakie sa koszty takiego plakatu itp. a i takie pytanie retoryczne kto to by finansowal ;p????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na imprezie niech ktoś krzyknie że robimy zrzutkę, znając życie znajdzie się kilku zbieraczy, a pieniądze nie trafią do potrzebujących :verymad: :verymad: taki koszyk jak w kościele się zbiera by się przydał :P Myśmy już robili zrzutkę na domenę i nie było żadnych problemów - zgrana ekipa :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko jedna rzecz mnie martwi : cos tam, cos tam, domagamy sie asfaltowych ścieżek rowerowych....

 

....z tym akurat sie nie zgadzam.....poniewaz sciezki szutrowe sa sporo tansze i w zupelnosci wystarczajace....

a asfalt to niech na drogi leją bo pelno dziur jest.... :)

 

ale reszta jak najbardziej OK....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeździłeś kiedyś na szosie po takiej drodze, albo na swojej Meridzie? Ja swoim Basicem wyciągnąłem na prostej drodze w Rachowicach (warto pochwalić) 52 km/h, bo asfalt był prosty, ładnie ubity i wbrew pozorom moje koło MTB nie miało dużych oporów w toczeniu się. Wadą takich dróg jest deszcz - jak mokro to się można nieźle przejechać :) Szutry się strasznie kurzą, ale i tak po 2h jazdy każdy jest brudny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno sie pojawie ;) ale:

 

- plakat - tak jak juz zostalo to wspomniane najlepiej znalezc sponsorow, ktorzy za reklame na plakacie sfinansuja ich druk. Mysle jednak, ze wersja czarno - biala, bez zadnych skomplikowanych grafik, gradientow wyszlaby taniej i praktyczniej. Kazdy na wlasna reke moglby wydrukowac po kilka/kilkanascie/kilkadziesiat sztuk, plakaty rozwiesic po miescie a ulotki rozdac w czasie mk. Na podobnej zasadzie bylo to zrobione w Sosnowcu i calkiem niezle to funkcjonowalo. Tu sa dostepne ich plakaty http://zmk.wikidot.com/promocja

 

- co z Urzedem Miasta ? ktos zamierza isc do nich i poinformowac ich o organizacji mk ? W Gliwicach troszke tych sciezek rowerowych jest, maja powstac kolejne i dobrze by bylo utrzymywac przyjazne stosunki z wladzami miasta :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak przybędzie nas 1000 bikerów to chyba osobiście sie z każdym przywitam a potem wyruszymy peletonem na centrum :P to będzie niezła jazda:D pozdrawiam wszystkich rowerzystów czytających ten cały temat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...